[Update: wideo w środku] Randy Couture o walce z Lyoto Machida

„Myślę że Lyoto Machida stwarza dla mnie podobne wyzwania jak inni. Ciężko go uchwycić, ma świetną prace nóg. Posiada bardzo sztywny, unikatowy styl walki. Posiada umiejętność zwabienia przeciwnika, sprawiania aby za nim gonił, a później nagle zmienia kierunek i eksploduję i łapie cię tym swoim lewym prostym. Wiadomo, walczył z wieloma znaczącymi zawodnikami w przeciągu ostatnich lat. Wydaje mi się, że nikt tak naprawdę nie znalazł na niego sposobu, aby go przygwoździć, aby położyć na nim ręce, aby efektywnie wykorzystać klatkę, aby obalić go na ziemię na choćby mały okres czasu, a to są rzeczy które przeważnie staram się robić w swoich walkach. Myślę, że sprowadzenie go do parteru i próbowanie go uszkodzić, lub poddać, zdecydowanie będzie moim celem w tej walce”

11 thoughts on “[Update: wideo w środku] Randy Couture o walce z Lyoto Machida

  1. giloo33:
    Stawki na bet365 na dzisiejsza gale:
    Georges St Pierre v Jake Shields1.184.50Jose Aldo v Mark Hominick1.184.50Lyoto Machida v Randy Couture1.253.75Ben Henderson v Mark Bocek1.722.10

    Nie dzisiejsza! 30 kwietnia jest gala 🙂

  2. Nie lubie zbytnio Machidy. Randy to Hall of fame, legenda. Dla dobra tego sportu lepiej by wygrał Lyoto. Chociaż jak nie zmieni swojego stylu walki to poleci, walki są dość nudne przekłada się na oglądalność. Szczególnie że Dana nie przepada za nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *