Randy Couture dochodzi do siebie po zawale serca

Richard Shotwell/Associated Press

Były trzykrotny mistrz wagi ciężkiej i dwukrotny mistrz wagi półciężkiej UFC oraz członek UFC Hall of Fame Randy Couture dochodzi do siebie po zawale serca, którego doznał w środę.

Według raportu TMZ Sports, Couture trafił do szpitala w Los Angeles po tym, jak zaczął odczuwać dyskomfort po treningu w Unbreakable MMA Gym. Couture pozostał pod opieką lekarzy na intensywnej terapii i powoli odzyskuje siły.

56-letni Couture, przeszedł na emeryturę w MMA po ostatniej walce w kwietniu 2011 roku. The Natural pracuje obecnie jako komentator organizacji PFL.

Dziewczyna Randy’ego, Mindy Robinson wydała oświadczenie w sprawie problemów zdrowotnych swojego partnera:

„Tak, Randy miał wczoraj atak serca, a problem polegał na tym, że miał bardzo gęstą krew. Byliśmy w szpitalu na badaniaach i obserwacji, a Randy szybko wraca do zdrowia. Był i zawsze będzie…. najtwardszym człowiekiem, jakiego znam”.

Randy Couture (19-11) jest jedną z legend MMA, która posiada na swoim koncie zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Chuck Liddell, Tito Ortiz, Vitor Belfort, Mark Coleman i Kevin Randleman.

W swojej ostatniej walce w kwietniu 2011 roku na UFC 129, Randy Couture przegrał z Lyoto Machidą przez nokaut (crane kick) w drugiej rundzie. Po tej walce Couture ogłosił zakończenie swojej kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.