Rampage Jackson vs. Tito Ortiz na gali Bellator w listopadzie

Tito Ortiz wróci z narzuconej przez siebie emerytury i będzie walczyć ze swoim kumplem i byłym partnerem treningowym, Quintonem „Rampage” Jacksonem na pierwszej transmitowanej przez PPV gali Bellator, 2 listopada 2013.

„Rampage” powiedział na antenie podczas Bellator 97:

„Ciężko trenuję, jestem zmotywowany. Znów zakochałem się w MMA, odkąd jestem w organizacji, która wie, jak traktować swoich zawodników. Nie wierzcie wszystkiemu, co piszą w internecie. Nie wiem, skąd ta plotka o mojej walce z Royem – jestem jego wielkim fanem. Jest jednym z najlepszych bokserów. Widziałem, jak nokautował przeciwników praktycznie bez użycia rąk! Teraz chcę dać fanom to, czego chcą – moją pierwszą walkę w Bellator, w MMA, nie w boksie.”

Później wszedł Ortiz ze swoim oświadczeniem:

„Walczyłem z najlepszymi na świecie – walczę od bardzo, bardzo dawna. Tak samo Rampage. Trenowaliśmy ze sobą, kolegujemy się od dawna, ale teraz musimy odłożyć przyjaźń na bok. Zamierzam dać fanom to, czego chcą i w Bellator odbędzie się najlepsza walka w historii.”

Ortiz odszedł ze sportu w zeszłym roku po przegranej decyzją sędziów z Forrestem Griffinem na UFC 148. Winił za to kontuzję, jednak nie da się nie zauważyć, że chyba wiek mistrza (38) dawał mu się już we znaki. W swojej karierze 28 walk, Ortiz tylko raz bił się poza octagonem.

Jackson z kolei ostatnia walkę w octagonie przegrał z Gloverem Teixeira na UFC on FOX 6. „Rampage” oskarżył UFC o kłamstwo w sprawie przychodów z PPV i oznajmił, że nigdy więcej nie będzie walczył pod ich szyldem.

11 thoughts on “Rampage Jackson vs. Tito Ortiz na gali Bellator w listopadzie

  1. Hehe
    Ortiz skonczy jak wand w 3 potyczce z rampem…
    A co do ppv to nie wroze im nawet 200 tys…nie bedzie to raczej ofensywa marketingowa przeciwko ufc.a danka to zleje zimnym moczem..bo bellator nie jest w stanie nawet choc w jednym procencie zagrozic takimi smiesznymi zagrywkami imperium zuffy.bardziej wychodzi na to ze robi sie z bellatora drugie ksw.a nastepna walka bedzie pewnie bonnar vs griffin:)
    Najbardziej oczekiwana walka wszechczasow:)

  2. Ale w sumie Bellator też chyt zrobił. Do tej pory gale można było obejrzeć za free a teraz gdy mają się zmierzyć Rampage z Ortizem to nagle gala w PPV. Wiedzą,że dużo ludzi będzie chciało zobaczyć ich walke i zrobią w PPV. Troche chamowato zrobili. Na beszcza wcisneli PPV;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.