Rampage Jackson powinien odejść na emeryturę

Quinton Jackson miał wspaniałą karierę MMA, odnosił znaczne sukcesy u dwóch różnych organizatorów w dwóch różnych erach MMA. Jednak teraz, po trzech przegranych z rzędu, czas chyba, aby Rampage rozważył odejście z MMA.

Swoim występem na UFC on Fox 6 przeciwko Gloverowi Teixeira, Quinton Jackson nie pozostawił wątpliwości, że najlepsze dni ma już dawno za sobą, a kontynuacja kariery nie ma większego sensu. Tą walką skończył się jego kontrakt z UFC i mało prawdopodobne, że promotor go przedłuży, aby wywalać kasę na spadającą gwiazdę, której ostatnie występy były słabe.

Jednak Rampage chyba jest zbyt dumny, by brać byle jakie za psie pieniądze, byle tylko walczyć. Nie powinien też urządzać z siebie cyrku jak chociażby Bob Sapp. Rampage jest legendą i powinien teraz odejść, zanim wda się w jakieś żałosne próby utrzymania się na powierzchni MMA, a które skończą się tym, że młodsi fani zamiast pamiętać go jako legendę PRIDE i UFC, będą go pamiętać jako podstarzałego zawodnika zbierającego cięgi.

7 thoughts on “Rampage Jackson powinien odejść na emeryturę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *