RAJEWSKI Team – nowe miejsce!

Płocki Klub Sztuk Walki

RAJEWSKI Team – nowe miejsce!

Płock systematycznie umacnia się na pozycji miasta-lidera w sportach walki. W dyscyplinach uderzanych miasto ma już „załatwiony” status dominatora. Wynika to choćby nawet ze zwykłego zliczenia ilości walk, które się odbyły i które nas jeszcze czekają na Młodzieżowej Lidze Spartanwear. Zatem Spartanwear, jako „podstawa”, Angels of Fire jako „nadbudowa” stanowiąca o prestiżu. Z pozycji niezależnego obserwatora, wygląda to na przemyślane działanie marketingowe i powinno służyć za wzór działań promujących miasto poprzez sport.

Żeby na polskim rynku sportów walki pojawiły się najpierw prestiżowy Angels Of Fire, a następnie działająca u podstaw Młodzieżowa Liga Spartanwear – potrzebne były specjalne warunki lokalne, czyli „baza” miejscowych klubów i zawodników. Sukcesy na skalę krajową i międzynarodową Wojowników z Płocka są regularnie doceniane w plebiscytach na Najpopularniejszego Sportowca Regionu, w których przedstawiciele kickboxingu we wszystkich jego odmianach zajmują czołowe miejsca. Mało tego! Liga Spartanwear reaguje na rozwój sytuacji i coraz więcej walk odbywa się w najpopularniejszej obecnie formule, czyli Mixed Martial Arts.

Nowy klub, stara tradycja

Popularność sportów walki ma wiele aspektów. Coraz więcej osób zapisuje się na zajęcia z – ogólnie mówiąc – walki. Ich powszechność powoli staje się większa, niż wiele innych zajęć fitness. Czy to moda, czy poczucie zagrożenia, czy jedno i drugie? Niech to badają socjolodzy.

Jak w innych dziedzinach życia i tutaj nie zawsze ilość przechodzi w jakość, nie zawsze, nie każde miejsce, nie każdy klub dają gwarancję dobrych zajęć.

„Porządny” klub sportów walki nie pojawia się znikąd, nie powstaje w pustce. Żeby zwykli ludzie, zapisujący się na zajęcia – mieli pewność, że nie marnują swoich pieniędzy i czasu – musi być spełnionych kilka warunków.

Klub musi mieć swoją „podbudowę” w postaci realnych sukcesów trenera i zawodników. O nowym klubie Roberta Rajewskiego – właściwie nie można pisać jako o nowym – nowe jest tylko miejsce, lepsze, w samym centrum: Płock, ulica Nowy Rynek 18, wejście od podwórka, pierwsze piętro.

 

Czego można się spodziewać w NOWYM-STARYM klubie?

  • Zajęcia dla najmłodszych – dla dzieci już od szóstego roku życia prowadzone są zajęcia Kung-Fu.
  • Zajęcia dla kobiet – we wrześniu ruszą zajęcia specjalnie dla kobiet z samoobrony i od razu trzeba tu dodać, że takie zajęcia nie dość, że dają realne umiejętności to jeszcze doskonale sprzyjają uzyskaniu sportowej sylwetki i sprawności, na której wszystkim paniom zależy.
  • Zajęcia kickboxingu – uwaga! Zajęcia dla zupełnie początkujących, które można zacząć w każdym wieku, od nastolatka do dorosłego. Można trenować rekreacyjnie, ale uwaga! – jeśli tylko ktoś z ćwiczących pokaże talent – może mieć gwarancję, że zostanie powołany do słynnego Rajewski Team i dostanie szansę wyczynowej kariery.
  • Od rana do wieczora! Współczesne kluby muszą stworzyć klientom (często zapracowanym) możliwość zajęć od samego rana do późnych godzin wieczornych. Nowy klub, na Nowym Rynku działa dokładnie od rana do wieczora.
  • Zajęcia indywidualne – nie ważne, czy jesteś „materiałem na mistrza świata” czy tylko chcesz się nauczyć uderzeń i kopnięć – tu zawsze możesz mieć indywidualne treningi pod okiem doskonałych trenerów, sam na sam – jak Mistrzowie!
  • Zajęcia indywidualne bez trenera – można po prostu wynająć ring i spędzić czas według swojego planu treningowego.
  • Zajęcia grupowe z podziałem na stopień zaawansowania i wiek ćwiczących.
  • Zajęcia Mieszanych Sztuk Walki – to kolejna oferta odpowiadająca na najnowsze „trendy” mody w sportach walki.

Zespół trenerski

Kluczem do dobrych zajęć typu rekreacyjnego i kluczem do mistrzostwa są oczywiście trenerzy. Zespół klubu to rodzina, pod wodzą Roberta Rajewskiego. Robert zajmuje się sportami walki, od co najmniej dwudziestu lat i lista jego osiągnięć wykracza poza ramy tego artykułu. Między innymi stworzył Rajewski Team, czyli klub, który od lat „dostarcza” kadrowiczów, zdobywa mistrzowskie tytuły na polskich i międzynarodowych arenach. Robert Junior i Łukasz Rajewscy to sportowcy udanie łączący własne kariery z pracą trenerską. Pod względem tytułów, pucharów, medali i dyplomów – jest to na pewno najlepszy zespół szkoleniowy nie tylko w Płocku.

Atmosfera

Każdy klub ma swoją specyfikę, atmosferę, „coś” co odróżnia go od innych i przyciąga określoną grupę ćwiczących. Jak jest tutaj na Nowym Rynku, na Nowym miejscu – zobaczcie sami! Zapraszamy!!

Adres:

Płocki Klub Sztuk Walki RAJEWSKI Team

Ul. Nowy Rynek 18 (I piętro, wejście od podwórka)

Tel: 500 28 26 26

Mail: [email protected]

 

Autor: Tomas Jedynak

3 thoughts on “RAJEWSKI Team – nowe miejsce!

  1. Dobrze ^^ niech mój kochany Płock się rozwija 🙂 niech jeszcze tylko pojawi się klub BJJ to jestem tam 1 chętnym bo niestety „komercyjnego” klubu nie ma (co nie znaczy że nie trenujemy ;p na prośbę trenera nie robię reklamy) ^^ kto jest z płocka i trenuje cokolwiek niech pisze 800168 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *