Przemysław Saleta i Maciej Górski związali się z MMA ATTACK!

(kliknij aby powiększyć)

Informacja prasowa

5 listopada na warszawskim Torwarze fani sportów walki będą mieli okazję ponownie zobaczyć w akcji zawodników, znanych dotychczas z ringów gal KSW. W czwartek kontrakty z organizacją MMA ATTACK podpisali: Przemysław Saleta i Maciej Górski.

Informacje o planowanym występie obu zawodników 5 listopada już kilka tygodni temu obiegły portale sportowe, powodując ogromne poruszenie wśród internautów. Saleta, po zwycięskim pojedynku z Marcinem Najmanem na gali KSW 14 zapowiadał bowiem, że była to prawdopodobnie jego ostania walka w karierze, a na pewno ostatnia z Najmanem. Górski po marcowej gali KSW ogłosił natomiast zakończenie kariery sportowej.

Co skłoniło obydwu panów do zmiany planów?

– Ogłaszając decyzję o zakończeniu kariery w MMA dawałem sobie 1% szans na powrót. Wydawało mi się niemożliwym, aby w ciągu najbliższych lat pojawiła się w Polsce organizacja, która będzie potrafiła wynagrodzić zawodników adekwatnie do wkładanej przez nich pracy. Oferta od MMA ATTACK była dla mnie zaskoczeniem – w końcu poważna propozycja od poważnych ludzi – mówił po podpisaniu kontraktu Maciej Górski, Mistrz Świata i Europy Karate, zdobywca mistrzowskiego pasa Federacji KSW. – Przede mną ponad dwa miesiące treningów po mojemu, czyli„rzeźnickich”, bo 5 listopada chcę dać naprawdę dobrą walkę z klasowym przeciwnikiem, nie żadnym „ogórkiem” na przetarcie – zapowiada „Góral”.

O swoim rywalu w mniej pochlebny sposób wypowiadał się Przemysław Saleta: – Zdecydowałem się przyjąć propozycję walki dla organizacji MMA ATTACK, bo i tak w październiku miałem rozpocząć treningi muay thai. Związane jest to z kolejną motocyklową wyprawą w ramach Riders Tour, tym razem do Tajlandii. Tematem przewodnim wyjazdu będzie właśnie dyscyplina muay thai. Walka z Marcinem Najmanem nie grozi żadną kontuzją, stwierdziłem więc, że może być dobrą metodą na promocję naszej wyprawy – przyznał Saleta.

Maciej Górski zakontraktowany został na walkę w formule MMA w kategorii wagowej do 70 kg. Trwają negocjacje z potencjalnymi przeciwnikami dla Polaka. Odrębną umową Górski związał się z organizacją MMA ATTACK w charakterze konsultanta ds. organizacji gali.

Podczas gali MMA odbędzie się także 6 innych walk. Organizacja MMA ATTACK potwierdziła już udział następujących zawodników: Tomasz Drwal (kat. do 84 kg), Damian Grabowski (kat. 93+ kg), Michał Kita (kat. 93+ kg), Borys Mańkowski (kat. do 77 kg), Sebastian Grabarek (kat. do 66 kg).

Przemysław Saleta, zgodnie z podpisaną umową, wystąpi 5 listopada w oddzielnym wydarzeniu – walce na zasadach K-1. Jego przeciwnikiem będzie Marcin „El Testosteron” Najman.

6 thoughts on “Przemysław Saleta i Maciej Górski związali się z MMA ATTACK!

  1. Grabowski, Drwal, Górski 🙂 Scisła top mma jak na polskie warunki. Juz widze wlascicieli ksw jakie maja miny… hehe:)
    Wyglada ze bedzie dobra zdrowa konkurencja dla ksw. Oby ten pomysl nie padl po pierwszej gali…

  2. Pomysł padnie na 1 gali tylko za wyjątkiem kibiców – jeśli ich zabraknie to nikt nie będzie bawił się w drugą gale!
    Panie i Panowie pokażmy, że właśnie takie gale chcemy oglądać i kupmy bilety!!!
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *