Rafał Jackiewicz nokautuje swoją książką! Rusza przedsprzedaż „Życia na ostrzu noża”

To będzie najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu! Już 24 maja na półki w księgarniach trafią wspomnienia Rafała Jackiewicza zatytułowane „Życie na ostrzu noża”. Pięściarz opowiada w nich o swojej karierze, ale szczerze wyznaje też, jak wyglądało jego życie zanim został zawodowym bokserem. Rusza przedsprzedaż książki pod naszym patronatem!

Wejdź na www.rafaljackiewicz.pl, by zapoznać się z fragmentami książki i zamówić autobiografię z 30% rabatem!

O książce:

Najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu!

Włamania, pobicia, kradzieże. Ściąganie długów, wymuszanie odszkodowań, porwania i bójki, z których jedna skończyła się nożem wbitym w serce. To nie opis gangsterskiego filmu – to życie Rafała Jackiewicza, zanim został zawodowym bokserem.

Każda z historii, które znalazły się w tej książce, jest jak nokaut: bułgarskie prostytutki, wkurzony gangster „Krakowiak” i zakład ze Szpilką, Wawrzykiem i Kołodziejem o 55 tysięcy złotych. A między tym wszystkim kariera w kick-boxingu oraz ponad 430 rund przewalczonych na bokserskich ringach w drodze po tytuły mistrza świata i Europy.

Niewielu ludzi przeszło tyle co on. Nikt nie zdecydował się opowiedzieć o swoim życiu tak szczerze, barwnie i z humorem.

„Życie na ostrzu noża” przedpremierowo dostępne będzie na stoisku Wydawnictwa SQN (141/D15) podczas Warszawskich Targach Książki na PGE Narodowym (18-21 maja). W niedzielę 21 maja o godz. 12.30 swoje książki na stoisku SQN będzie podpisywał Rafał Jackiewicz wraz ze współautorami biografii: Łukaszem Chmielewskim i Arturem Łukaszewskim. Zapraszamy!

Autor: Rafał Jackiewicz, Łukasz Chmielewski, Artur Łukaszewski

Data wydania: 24 maja 2017

Cena okładkowa: 39,90 zł

Format: 140 x 205 mm

Liczba stron: 320 tekst i 8 zdjęcia

ISBN: 978-83-7924-821-6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *