Rafael dos Anjos przeszedł operację plastyczną kontuzjowanego ucha

Esther Lin, MMA Fighting

Brazylijczyk po przegranej z Colbym Covingtonem musiał poddać się zabiegowi plastycznemu.

Rafael dos Anjos (28-10) stracił swoją szansę na zostanie tymczasowym mistrzem organizacji UFC w kategorii półśredniej, przegrywając przez jednogłośną decyzję z Colbym Covingtonem (8-1) podczas UFC 225. Podczas tego pojedynku doznał również poważnej kontuzji ucha, która miała swój finał na na stole operacyjnym.

Brazylijczyk opublikował zdjęcie na swoim instagramie, w którym pokazuje efekt końcowy po zabiegu plastycznym kontuzjowanego ucha.

Podczas pojedynku z Covingotnem, Dos Anjos doznał poważnego rozcięcia ucha, które znajdowało się w fatalnym stanie. Z obawy przed jego odpadnięciem, Dos Anjos zdecydował poddać się zabiegowi plastycznemu, aby w przyszłości zapobiec podobnym kontuzjom. Usunięcie szwów powinno nastąpić w przeciągu dwóch tygodni, natomiast powrót do treningu będzie możliwy za około sześć tygodni.

Po ostatniej porażce podczas gali UFC 225, rekord Dos Anjosa od czasu przejścia do dywizji półśredniej, to trzy zwycięstwa i jedna porażka. Brazylijczyk w październiku skończy 34 lata, a także po raz trzeci zostanie ojcem. Rafael dos Anjos ma nadzieję, że kolejną walkę stoczy jeszcze w 2018 roku.

Poniżej zdjęcie kontuzjowanego ucha po przeprowadzeniu zabiegu plastycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *