Rafael Cavalcante i Daniel Sarafian zwolnieni z UFC

sherdog.com
sherdog.com

Brazylijczycy pozbawieni kontraktów z największą organizacją MMA na świecie.

Organizacja UFC rozwiązała kontrakty z kolejnymi znanymi zawodnikami, mowa o Rafaelu Cavalcante (12-7 1 NC, 1-4 w UFC) i Danielu Sarafianie (9-6, 2-4 w UFC). Fakt zwolnienia obu zawodników został podany przez portal MMAFighting.com.

Feijao dostał się do UFC jak były mistrz organizacji Strikeforce mający na koncie zwycięstwa m.in. nad Muhammedem Lawalem i Yoelem Romero. W największej organizacji MMA na świecie zadebiutował w czerwcu 2013r. przegrywając przez nokaut z Thiago Silvą. Następnie Brazylijczyk pokonał Igora Pokrajaca, ale później zaliczył passę trzech porażek (w walkach z Ryanem Baderem, Patrickiem Cumminsem, Ovincem Saint Preuxem) i został zwolniony.

Sarafian dostał się do finału pierwszej edycji brazylijskiego TUF-a, ale z walki wyeliminowała go kontuzja i do debiutu 33-latka w oktagonie doszło dopiero w styczniu 2013r. kiedy Daniel przegrał z C.B. Dollawayem. W kolejnych pięciu walkach Sarafian odniósł dwa zwycięstwa a po nokaucie z rąk Oluwale Bamgbose pożegnał się z organizacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.