Quinton „Rampage” Jackson odpowiedział na wyzwanie 50 centa

fullmmavideos.com

Spotkanie rapera 50 centa z prezydentem Bellatora Scottem Cokerem było zaskakujące, ale jeszcze bardziej zaskakujące było wyzwanie Curtisa Jacksona jakie rzucił Quintonowi „Rampage” Jacksonowi.

Na dobrą sprawę nie wiadomo czego dotyczyło spotkanie 50 centa z szefem Bellatora. Mogło ono dotyczyć tylko promocji gali Bellator 199 lub całej organizacji, albo zakontraktowania amerykańskiego rapera o czym może świadczyć wyzwanie rzucone zawodnikowi organizacji. Oto, co 50 cent napisał na swoim Twitterze do „Rampage’a”.

„Nie spieprz tego. Jestem najmocniejszym Jacksonem w okolicy sku***elu. Teraz, jeśli uda nam się wynegocjować odpowiednie pieniądze, Rampage będzie miał problem.”

Quinton Jackson nie pozostawił tego bez odpowiedzi i na początku zapytał rapera, czy mówi poważnie, a później prześmiewczo skomentował słowa swojego być może przyszłego rywala.

„Dowiedziałem się, dlaczego 50 chce ze mną walczyć. Okazuje się, że próbował zdobyć rolę BA (Baracusa) w Drużynie A. Reżyser @carnojoe pokazał mi jego przesłuchanie!! 50  powinieneś uważać na to, co mówisz, to gówno jest żenujące, nie chcesz, żeby fani wyśmiewali twojego syna! Jestem gotów do walki, ale już wiesz, że jestem najlepszym Jacksonem i jestem gotowy to udowodnić. #walsię”

Is 50 serious?!🤷🏾‍♂️

Post udostępniony przez Quinton Jackson (@rampage4real)

One thought on “Quinton „Rampage” Jackson odpowiedział na wyzwanie 50 centa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *