Quinton Jackson za drogi dla World Series of Fighting

Wygląda na to, że Quinton „Rampage” Jackson nie zawita do nowej organizacji MMA. Jak wiemy po niedawnej porażce z Gloverem Teixeirą, Jakckson odszedł z UFC.

Z całą pewnością dla World Series of Fighting (WSOF), Quinton Jackson byłby łakomym kąskiem ale prezydent tej organizacji Ray Sefo  wie, że ten zawodnik jest dla nich byt drogi.

„Nie sądzę abyśmy byli już w takim punkcie żeby wyłożyć tak dużą sumę pieniędzy. To są po prostu obecne realia. „Rampage” to świetny zawodnik i byłby wielkim atutem, ale to nie ma znaczenia ponieważ UFC i tak oferowało mu znacznie więcej. Musimy więc czekać i zobaczymy jak to się dalej rozegra.”

Jackson wypełnił swój kontrakt z UFC, kończąc go po trzech porażkach z rzędu.  Zła passa rozpoczęła się po przegranej walce o pas mistrza wagi półciężkiej z Jonem Jonesem w 2011 roku. UFC ma możliwość przedstawienia Jacksonowi kolejnej oferty, ale najwyraźniej obie strony nie wydają się być zainteresowane dalszą współpracą.

Ray Sefo chce odkryć swój własny talent w organizacji WSOF, która całkiem nieźle się rozwija. Organizacja podpisała niedawno trzyletni kontrakt z telewizją NBC Sports Network co gwarantuje co najmniej sześć gal w roku.

14 thoughts on “Quinton Jackson za drogi dla World Series of Fighting

  1. Raczej dla Błachowicza. Mamed to nie ta kategoria wagowa. Ale z chęcią bym Rapage’a zobaczył na jednej z naszych rodzimych gal. Niestety wydaje się, że problem jest ten sam jak z WSOF…

  2. Gdyby nie koszty to by się idealnie nadawał do „najlepszej europejskiej organizacji mma” – tam też są tylko nazwiska, i to nawet nie wielkie, na rywali naszych polskich gwiazd i gwiazdeczek.

  3. Dzwiedziu Najlepiej jakby Pudzian dostał Kimbo Slica, Andreia Arlovskieg, Bobiego Lashleya, Kevina Randlemana, Bretta Rogersa ,Fujite ( Tego co walczył z Tomphsonem w Pride) Lub po raz 2 Tima Sylvie A Batiste lepiej dać Tyberiuszowi Kowalczykowi lub Jackowi Wiśniewskiemu.

  4. Indyk cos ci sie poplatalo. Widziales jak fenomenalnie Rampage byl przygotowany w ostatnich walkach zwlaszcza pod wzgledem CARDIO ? Gdyby przestal sobie robic jaja ze sportu kto wie co dzis by osiagnal. Mowienie ,ze to juz nie ma umiejetnosci wniosek rodem fana od pierwszej gali ksw z dodatkiem Pudziana. Nawet ”nowy chujowy Rampage” Wytłukł by siwecaca pistami LHW z Jankiem na czele. Janek nawiasem mowiac tez tytanem kondycji nie jest ale zycze mu jak najlepiej. Troche tez chyba podkoloryzowal mowiac ,ze sparujac z Davisem odstawal tylko zapasniczo a stojka i bjj dla niego. Skoro tak niech opusci gniazdo Hajsa i Lewego w koncu Davis to czolówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *