Quinton Jackson bardziej wolałby walczyć z Mirko Cro Copem niż Muhammedem Lawalem

bloodyelbow.com

Rampage przed walką na Bellator 175.

31 marca na gali organizacji Bellator Quinton Jackson (37-11, 8-5 w UFC) stoczy rewanżowy bój z Muhammedem Lawalem (20-6 1 NC). Amerykanin nie ukrywa, że pojedynek z King Mo nie jest tym, którego w tym momencie najbardziej chce. Quintonowi proponowano już walkę z Mirko Filipoviciem (35-11-2 1 NC, 4-6 w UFC) i to tym starciem Jackson byłby bardziej zainteresowany.

Myślę, że dla fanów to byłaby lepsza walka. Myślę, że walka z Cro Copem byłaby bardziej ekscytująca. King Mo po prostu będzie chciał zajść w ciążę z moimi nogami.

Jackson po raz pierwszy walczył z Lawalem w maju 2014r. pokonując go jednogłośną decyzją sędziów. Po walce Muhammed nie ukrywał swojego oburzenia wynikiem i zabiegał o rewanż.

Rzecz, która mnie naprawdę wku***a to fakt, że on myśli, że wygrał tamtą walkę. Jak wygrałeś tę walkę? On w ogóle mnie nie trafiał. Kiedy mnie obalił, położył się na mnie a ja wstałem.

Nie powinien prosić o rewanż. Oglądałem to jeszcze raz i to była nudna walka a ja nie lubię nudnych walk. Ale od mojej ostatniej walki w Bellatorze wiem co robić by wygrywać.

Pojedynek Quintona z Lawalem będzie walką wieczoru gali oznaczonej numerem 175, która odbędzie się 31 marca w Illinois.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.