Quick Shot – Warto spełniać marzenia

Quick Shot

Klub Quick Shot Kickboxing Częstochowa wystartował z akcją charytatywną, mającą na celu umożliwienie treningów kickboxingu i zakup niezbędnego sprzętu dla dzieci i młodzieży z rodzin najuboższych. Z pomocą wolontariuszy i Mistrza Świata Przemysława Ziemnickiego, akcja „Quick Shot – Warto spełniać marzenia” już na samym starcie nabiera sporego tempa.

Wolontariusze klubu zaangażowani w tę akcję, to ambitni i empatyczni młodzi ludzie: Kinga Jezik, Igor Stacherczak i Jakub Kutek, pragną oni zakupić sprzęt do trenowania kickboxingu dla potrzebującej młodzieży i dzieciaków.

Akcję można wesprzeć także, przekazując dowolną kwotę na konto fundacji Mistrzom Sportu z dopiskiem „Quick Shot”, PKO BP konto 77 1020 1097 0000 7502 0292 7663 zarejestrowaną w Warszawie przy ul. Wspólna 67/12 powstałą w celu wsparcia kickboxerów, w 1993 roku. Jednym ze szczególnych osiągnięć fundacji była organizacja mistrzostw Europy w Krynicy, gdzie wystartowało 2000 zawodników.

100 % dochodu z akcji „Quick Shot – Warto spełniać marzenia” przeznaczone zostanie na sprzęt i szkolenie młodzieży.

Quick Shot

Akcja jest szczególnie warta zaangażowania, ponieważ w Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, właśnie zapadają decyzje dotyczące wejścia kickboxingu na Igrzyska Olimpijskie. Może to właśnie Ty zostaniesz pierwszym olimpijskim mistrzem kickboxingu lub wesprzesz kogoś w drodze do osiągnięcia mistrzostwa?

„To świetne, że młode osoby czują potrzebę angażowania się w pomoc innym. Tym bardziej że, sami postanowili zwrócić się właśnie do naszego klubu i wziąć udział w akcji. Gdy tylko się o tym dowiedziałem, postanowiłem zrobić wszystko, aby umożliwić im sprawne działanie. Naszym wspólnym celem jest pozyskanie jak największej kwoty na zakup sprzętu”. – mówi Prezes Quick Shot Kickboxing, jednocześnie Radny miasta Częstochowa, Łukasz Wabnic.

Dodatkowo, 22 sierpnia o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej ZSTiO imienia Stefana Żeromskiego przy alei Niepodległości 16/18 w Częstochowie odbędzie się otwarty dla każdego, trening przeprowadzony przez Mistrza Świata, Przemysława Ziemnickiego. Następnie o 19.00 w Pubie Sportowym Stacherczak przy alei Tadeusza Kościuszki 1, zorganizowane zostanie spotkanie z nim. Jest to niezwykła okazja, aby wesprzeć akcję, potrenować i bliżej poznać Mistrza Świata. W trakcie treningu i spotkania będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy.

Polecamy polubić stronę na Facebook’u Quick Shot Kickboxing, tam na bieżąco pojawiać się będą informacje o szczegółach całej akcji.

Quick Shot

One thought on “Quick Shot – Warto spełniać marzenia

  1. Uważam akcję zbiórki na sprzęt sportowy organizowaną przez Klub Quick Shot Kickboxing za bardzo dobry i fajny pomysł. Sam pamiętam jak trenowałem w rozbitych bądź podartych rękawicach. Zachęcam więc Was do wsparcia akcji, sam zaraz to zrobię wpłacając pieniążki na konto fundacji. Może to będzie sprzęt dla przyszłego Mistrza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *