Purpurowy pas dla Wojtka Klimkiewicza MMA Gladio

Na zdjęciu: Rick Young, Wojtek Klimkiewicz, Eric Paulson

Do grona purpurowych pasów dołączył w poniedziałek trener MMA Gladio Świdnik/Lublin Wojciech Klimkiewicz. Podczas tygodniowego pobytu w Rick Young Black Belt Academy w Szkocji został on uhonorowany purpurowym pasem przez Ricka Younga, jednego z najlepszych nauczycieli. Na treningach był także obecny Eric Paulson, który jest trenerem Josha Barnetta i Brocka Lesnara. Wojtek może się pochwalić szansą trenowania z takimi legendami sportów walki jak Mauricio Motta Gomes, Roger Gracie, Dan Inosanto, Eric Paulson, Gokor Chivichyan, Oleksandr Gorbatiuk. Ron Balicki oraz Paweł Nastula.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

14 thoughts on “Purpurowy pas dla Wojtka Klimkiewicza MMA Gladio

  1. Czy ja wiem.
    Ostatnio o nominacjach pisano tutaj w listopadzie temtego roku kiedy Draculino dal 2 czarne pasy. O nominacji na brazowy czy tez purpurowy nie czytalem tutaj nigdy az do dzis.

  2. No tak tylko ze to czerwono-czarny pas wiec jest to bardzo duze osiagniecie w bjj, chyba zbyt duze by porownywac to z purpurowym pasem na ktory nominowanych zostalo setki badz tysiace osob

  3. TurboNitro: Pytam, bo bardzo często napotykam tutaj publikacje dotyczące szeroko pojmowanej działalności tego Pana.

    Ponieważ jest współorganizatorem i uczestnikiem kilku ważnych imprez sportowych nie tylko w Polsce. Ma za sobą start w tegorocznych ME BJJ w Lizbonie, gdzie zajął wysokie miejsce. Dodatkowo jego uczniowie zdobywają medale w największych imprezach MMA i BJJ w Polsce. Uważam że krótka notka o osiągnięciach człowieka, który robi coś dla tego sportu w Polsce wschodniej i dla trenujących u niego nie jest niczym złym.

  4. @Yoshi: Spoko, ja również uważam, że warto podawać za przykład ludzi którzy ten i podobne sporty rozwijają, ale jak już to robić, to uczciwie = współmiernie dla każdego, adekwatnie do tego co robi, a nie się skupiliście na jednej osobie i ją na siłę promujecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *