Puncher Extra Time: Ogłoszenie rywala Tomasza Adamka, a także rozmowa o UFC w Londynie i KSW 43

Polsat Sport

Program „Puncher Extra Time” powraca na antenę w nowej odsłonie. Dzisiaj pierwszy odcinek.

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. Znamy już praktycznie wszystkie zestawienia, a każde z nich zawiera osobną historię. Bez przeciwnika pozostaje tylko bohater walki wieczoru. Tomasz Adamek znajduje się na fali dwóch kolejnych zwycięstw, a ma apetyt na kolejne. Z kim więc zmierzy się „Góral”? Odpowiedź w magazynie Puncher Extra Time!

Jednym z gości Artura Łukaszewskiego będzie za to Mateusz Masternak (40-4, 27 KO, który opowie o przygotowaniach do rewanżowego starcia z Yourim Kalengą (23-4, 16 KO). W 2014 roku to rywal zapisał na koncie zwycięstwo niejednogłośną decyzją sędziów, a Polak marzył o ponownej konfrontacji. Dzięki MB Promotions będzie miał taką szansę już 21 kwietnia w Częstochowie!

Nie zapominamy także o fanach MMA. W studiu pojawi się także Damian Janikowski (2-0, 2 KO), który 14 kwietnia na gali KSW 43 zmierzy się w walce wieczoru z Yannickiem Bahatim (8-3-1NC, 4 KO, 3 SUB). Polski medalista olimpijski rozwija się w bardzo szybkim tempie, a pojedynek z byłym mistrzem BAMMA i EFC będzie dla niego poważnym testem.

Z kolei już w tę sobotę odbędzie się gala UFC Fight Night: Werdum vs Volkov. W co-main evencie Jan Błachowicz (21-7) zmierzy się z Jimim Manuwą (17-3, 15 KO, 1 SUB) . Polak zapewnia, że wyciągnął wnioski z pierwszego starcia i tym razem to jego ręka powędruje w górę. Zadanie na pewno nie będzie łatwe, ale nasz zawodnik znajduje się na fali dwóch zwycięstw, a kolejne może wywindować go do czołówki wagi półciężkiej największej organizacji MMA na świecie.

Puncher Extra Time wystartuje o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski.

Goście: Mateusz Masternak, Damian Janikowski, Maciej Miszkiń, Łukasz Jurkowski, Janusz Pindera.

Informacja ze strony polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *