Puncher Extra Time: Maciej Kawulski oraz Karolina Kowalkiewicz wśród gości

Polsat Sport

Dziś kolejny odcinek programu „Puncher Extra Time”.

Przed nami kolejny odcinek magazynu Puncher Extra Time. Tym razem gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego będą między innymi bohaterowie PBN Michał Chudecki i Damian Wrzesiński. W części poświęconej MMA zobaczymy zaś Macieja Kawulskiego oraz Karolinę Kowalkiewicz. Puncher Extra Time od 21:05 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

Karolina Kowalkiewicz (11-2, 1 KO, 2 SUB) już 7 kwietnia podczas gali UFC 223 stoczy swój kolejny pojedynek w największej organizacji MMA na świecie. Łodzianka w Nowym Jorku zmierzy się z Felice Herrig (14-6, 1 KO, 4 SUB). Podczas tego samego wydarzenia do oktagonu powróci również Joanna Jędrzejczyk (14-1, 4 KO, 1 SUB). Kowalkiewicz będzie gościem wtorkowego Punchera, a z piękną Polką połączymy się przez Skype’a. W studiu zasiądzie zaś jeden z współwłaścicieli KSW Maciej Kawulski, który zdradzi zapewne kilka szczegółów a propos KSW 43. Kolejna gala największej polskiej organizacji odbędzie się już 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu.

W części bokserskiej magazynu Puncher Extra Time skupimy się głównie na nadchodzącej gali Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty”. Dlatego też w studiu pojawi się jeden z jej bohaterów Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO), który 21 kwietnia powróci do ringu po dłuższej przerwie od boksu. W Częstochowie zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski w kategorii lekkiej Damianem Wrzesińskim (13-1-1, 5 KO). Pojedynek na dystansie 8 rund w kategorii super lekkiej rozpocznie galę PBN: „Noc Zemsty”. Wrzesiński będzie, podobnie jak Kowalkiewicz, skype’owym gościem Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego w Puncherze. W studiu przy Ostrobramskiej 77 zasiądzie także komentator Polsatu Sport Grzegorz Proksa.

Puncher Extra Time od 21:05 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

Informacja ze strony polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *