Puncher Extra Time: Jan Błachowicz wśród gości

Polsat Sport

Jan Błachowicz (23-7, 5 KO, 9 SUB) będzie jednym z gości poniedziałkowego magazynu Puncher Extra Time! Polak ma na koncie cztery wygrane z rzędu i jest coraz bliżej walki o pas mistrzowski UFC! Ponadto, w studiu pojawią się m.in. Damian Janikowski oraz Damian Jonak. Transmisja od 14.00 w Polsacie Sport.

Przed historyczną galą UFC w Moskwie nasz zawodnik miał trzy wygrane z rzędu, dzięki czemu znajdował się na czwartym miejscu w rankingu wagi półciężkiej. Starcie z Nikitą Krylovem było ryzykowne z tego względu, że Ukrainiec nie był w ogóle rozstawiony, ponieważ wracał do największej organizacji MMA na świecie po długiej przerwie, a do tego w oktagonie bywa nieobliczalny.

Błachowicz podjął wyzwanie i chyba nie żałuje. Po świetnie rozegranej walce zawodnik z Cieszyna wygrał przez poddanie w drugiej rundzie. Co teraz przed nim? Być może starcie o najwyższe cele, o czym mówił na gorąco po zwycięstwie. Pas kategorii półciężkiej dzierży aktualnie Daniel Cormier, tóry jest także mistrzem wagi ciężkiej. Czy to właśnie z nim najbardziej chciałby zmierzyć się Polak? A może interesuje go tylko tytuł, a nie konkretny zawodnik? Wszystkiego dowiemy się w Puncher Extra Time.

W części MMA pojawi się także bohater KSW 45. Damian Janikowski stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze, a jego rywalem będzie zaprawiony w bojach Michał Materla. Będzie to również półfinał turnieju wagi średniej, a zwycięzca powalczy z lepszym z pary Scott Askham – Marcin Wójcik o zwakowany przez Mameda Khalidova pas.

Nie zapominamy również o fanach pięściarstwa. Już 21 września odbędzie się gala w Jastrzębiu-Zdroju, a w walce wieczoru zobaczymy Damiana Jonaka (40-0-1, 21 KO), który zmierzy się z również niepokonanym Sherzodem Khusanowem (21-0-1, 9 KO). Polak ma też w planach występ na MB Boxing Night w Radomiu (17 listopada). Jak wypadnie ten test?

Osobą łączącą świat MMA oraz boksu będzie Robert Złotkowski – na co dzień trener Błachowicza, jak i Jonaka.

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski.
Goście: Jan Błachowicz, Damian Janikowski, Damian Jonak, Robert Złotkowski.

Transmisja w poniedziałek o 14.00 w Polsacie Sport!

Informacja prasowa
Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *