Puncher Extra Time: Jan Błachowicz wśród gości dzisiejszego programu

Polsat Sport

Dziś drugi odcinek magazynu „Puncher Extra Time”.

Gwiazdą wtorkowego magazynu Puncher Extra Time będzie Jan Błachowicz (22-7, 5 KO, 8 sub), który odwiedzi nasze studio zaledwie kilkadziesiąt godzin po życiowym sukcesie podczas gali UFC Fight Night w Londynie. Polak w rewanżowym starciu zdominował wyżej notowanego Jimiego Manuwę (17-4, 15 KO, 1 sub), o czym opowie Arturowi Łukaszewskiemu i Łukaszowi Jurkowskiemu.

Drugim z gości części MMA będzie Michał Andryszak (20-6, 13 KO, 6 sub), a więc kolejny bohater KSW 43. Polak we Wrocławiu zmierzy się z Philipe De Friesem (14-6-1 NC, 1 KO, 11 sub), a stawką pojedynku będzie wakujący pas KSW w kategorii ciężkiej. Porozmawiamy także o piątkowej gali Babilon MMA 3, na której kolejne efektowne zwycięstwo przed czasem zapisał dynamicznie rozwijający się w mieszanych sztukach walki Szymon Kołecki (5-0, 5 KO).

Co w części bokserskiej? Do naszego studia wstąpi powracający do ringu po blisko trzech latach przerwy Damian Jonak (39-0-1, 21 KO). Pięściarz na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty 21 kwietnia w Częstochowie zmierzy się z Lukasem Ndafolumą (11-1, 3 KO). Sprawdzimy także, jak wyglądają przygotowania do gali Tomasza Adamka (52-5, 3 KO) i innych podopiecznych trenera Gusa Currena.

Ostatnim z gości będzie Grzegorz Proksa, z którym przyjrzymy się karcie walk zbliżającej się w weekend gali w Dzierżoniowie. W walce wieczoru z Andrzejem Sołdrą (14-5-1, 7 KO) zmierzy się inny bohater PBN, Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO).

Puncher Extra Time o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl.

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski

Goście: Jan Błachowicz, Michał Andryszak (MMA); Grzegorz Proksa, Damian Jonak (boks)

Informacja ze strony polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *