Pudzian w lookr.tv

Mariusz Pudzianowski (1-0) opowiada między innymi o walce z Robertem Paczkowem (1-0), swoim ojcu, treningach karate i wielu, wielu innych rzeczach.

16 thoughts on “Pudzian w lookr.tv

 1. MAM Nadzieje, ze Pudzian dostanie troche becków od Roberta, bo za bardzo pewny siebie jest…
  Jeśli wygra tą walke to na Nastuli albo Grabowskim sie zatrzyma, bo to są prwadziwi fighterzy i wtedy Pudzian sie bedzie taki pewny siebie

 2. Nie wiem co chcecie od niego. Pyszny? Jest pewny siebie i swoich umiejętności i właśnie nie napina się tylko zdaje sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przed nim. On ma papiery na mistrza, dajcie mu czas. To właśnie kolorowe gazetki mu przypisują walki, że na Lesnara już, alexander emelianienko itd. On dobrze wie .. krok po kroku będzie coraz lepszy.

 3. Pudzian w tym wywiadzien nie powiedzial niczego, co by go stawialo w swietle czlowieka pyszalkowatego. Czy jest „za bardzo” pewny siebie? Hmm dobrze, ze ma ta pewnosc siebie, przynajmniej nie jest przez to przestraszony, on chyba nigdy nie byl przestaszony czy to w strongmania czy to na ringu 🙂
  Nie oseniajcie z gory, ze sie zatrzyma na Nastuli itd itp. Skad taka pewnosc? Nastula w MMA na bilans walk chyba 1-3 tak wiec taki super to raczej nie jest. Pudzian mialby z Pawlem przewage masy ciala, i jak do takie walki dojdzie to napewno ja wykorzysta.

 4. a co ma sie kruszyc ciągle? wcale mu się nie dziwie, ze jest pewny siebie, osiągnął swoje a ludzie często tego nie doceniają. co tam, że nie doceniają – wyśmiewają to, też bym przestał udawac medialnego Pudzianka. Nie daje sobie wchodzić na głowę i respekt dla niego

 5. a to całe obrastanie w legendę Nastuli mnie smieszy, oczywiście szacunek za osiągnięcia w sporcie, ale nie ma co go tak idealizować, MMA to nie judo. Niech dalej walczy w MMA, fajnie że Polak był w PRIDE, walczył z największymi, ale nie róbmy z niego boga:)

 6. bo chce mieć zdrowe dzieci? chyba każdy chce mieć. odrobina pokory to by się przydała Najmanowi, Mariusz przynajmniej nie tylko gada, ale też coś robi i to całkiem nieźle. nie wiem co by musiał mówić, żeby ci przypasowalo. „no wygrałem, ale ogólnie jestem kiepski a walka z paczkowem mnie przeraża. kradnijcie moje logo i opowiadajcie ploty na lewo i prawo, jestem głupim mięsniakiem, który nic nie osiągnał i wogole zaraz się potne”????

 7. „MMA to nie judo” – zapewne bliższe MMA jest dźwiganie żelastwa i przerzucanie worków z cementem 😀 Pudzian nie traktuje poważnie MMA bo nie oddaje się temu sportowi w 100%ach! Sam mówił że wystartuje jeszcze w tym roku w paru zawodach strongman, do tego bawi się z jakimś wioślarzem na ergometrze, gdzie indziej słychać że będzie śpiewać w jakimś programie. Pudzian wtopi już w walce z Paczkowem, jestem tego pewien. Ogólnie śmieszą mnie komentarze w stylu „on ma papiery na mistrza” pokonując jedynie największe beztalencie w sportach walki.

 8. buahahhaah pudzian strayyy ehhehe wybierasz se przyciwnkiow ja ho ho zallll czemu z OLIWA nie wystartowales hehehe juz porty pełneee??traci powli swoj wizeronek za czasow strongman ajjj wyjdzie ktos naprawde do bicia i pudziana posklada nie ma co!!!!tym czasem lej sie z amatorami takimi jak paczkow ktory ze 3lata juz nie walczy w mma i ma baaaa 1 walke az na koncie bauhahaha smiech na sali!!!pzdr

 9. noo ale bez jaj nie bierze chlopa sumiste 41 lat do walki bauahaha niech wygra ten sumista niech tam kalafiorey ze slaska trenuja i niech go zleje pudzina hehehe narobi se walk pudzian i MISTRZ MMA mowi aleksadnra mu dawac hahahah dobreee ;))) pudzia wal strongam i se daj fory albo wyskocz z kims kto sie bedzie bil!! 5xMS bierze zawodnikow sobie hehehe paczkowa no nie moge…jedz do holladn daljko nie ma boerz OVEREMA to szybko zjedzie mu MMA heheheh „nikgo se nie boje „je je je pzdr dla kumatych!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *