Pudzian o konflikcie na linii Okniński – Burneika

Coraz bardziej zaczyna iskrzyć na linii Robert BurneikaMirosław Okniński. Zaczęło się od tego, że Okniński powiedział w jednym z wywiadów, że po walce z Najmanem, Burneika będzie jadł swoje sztejki przez słomkę w szpitalu.

Na odpowiedź Burneiki nie trzeba było długo czekać. Popularny Koksu zripostował: „Trener? Jak on się nazywa? Aaa, on się nazywa trenerem, bo kiedyś wodę podawał Pudzianowskiemu. Dlaczego on się reklamuje pod jego nazwiskiem, a nie swoim? Mamy kompletnie w dupie to, co on tam pier****. On chce wpier*** dostać, pierwsza sprawa, a druga to szuka darmowej reklamy, bo nikt go nie zna”.

Stronę w konflikcie wziął sam wspomniany Mariusz Pudzianowski. Na swojej stronie pudzianfight.pl napisał krótko i zwięźle:

Witam

POPIERAM ROBERTA W ZUPEŁNOSCI!!!!! PUDZIAN

23 thoughts on “Pudzian o konflikcie na linii Okniński – Burneika

 1. Okiński myśli że wszystkie walki to walki jak na ulicy bez respektu dla przeciwnika.a to przeciesz walka sportowa z regułami!gdy słyszę wypowiedzi jego z narożnika jak jego zawodnik walczy to mi ręce opadają jaki ten chłop jest prosty!!popieram Pudziana i Burneikę SŁOMA!!!!

 2. Pudzian nie osiągnie pierwszej 20 w mma. Burneika ma wielkie plany które nie zrealizuje. Bazelak walczy ale na swojej stronie internetowej gdzie w sukcesach wpisuje sobie walki pokazowe bokserskie do osiągnięć.
  Najman nie ma nic do stracenia.. nic a nic.
  I liczę na niego.

 3. Koks nie powinien się nawet odzywać. Okniński budował MMA w Polsce od samych podstaw, pierwsza gala w Warszawie została zorganizowana dzięki niemu. Jest trenerem z największymi osiągnięciami w sporcie. Koks krytykujący Oknińskiego, to tak jakby Mroczki jeździły po Wajdzie dlatego, że ten drugi skrytykował ich grę aktorską.

 4. Burnejka go rozpruje. Moim zdaniem Najman to jest 1 szczebel w karierze polskich walk. Jak ktoś go nie pokona to nie ma co walczyć dalej bo chyba gorszego worka do bicia u nas nie ma!

 5. Blade: Koks nie powinien się nawet odzywać. Okniński budował MMA w Polsce od samych podstaw, pierwsza gala w Warszawie została zorganizowana dzięki niemu. Jest trenerem z największymi osiągnięciami w sporcie. Koks krytykujący Oknińskiego, to tak jakby Mroczki jeździły po Wajdzie dlatego, że ten drugi skrytykował ich grę aktorską.

  Bzdury opowiadasz. Tak samo można porównywać polskie MMA do światowego. To jak Pałac Kultury a 800 metrowy wieżowiec w Dubaju. Odrobina dystansu, pokory i refleksji sprzydałaby się każdemu a zwłaszcza „budowniczym” polskiego MMA.

 6. maciejkaaaa: Budowniczy naszego MMA może mieć trudny charakter i mówić co mu się podoba, to jego teren. Natomiast Koks wchodzi z brudnymi buciorami w ten świat i to mi się nie podoba. Jaki jest Okniński każdy wie i każdy wie że szybko połamałby Koksa, więc ten lepiej niech sobie odpuści teksty o tym że ktoś chce dostać wpierdol, bo cofamy się do piaskownicy przez tego buraka bez pokory.

 7. Blade: maciejkaaaa: Budowniczy naszego MMA może mieć trudny charakter i mówić co mu się podoba, to jego teren. Natomiast Koks wchodzi z brudnymi buciorami w ten świat i to mi się nie podoba. Jaki jest Okniński każdy wie i każdy wie że szybko połamałby Koksa, więc ten lepiej niech sobie odpuści teksty o tym że ktoś chce dostać wpierdol, bo cofamy się do piaskownicy przez tego buraka bez pokory.

  przestan chłopie z tym budowniczym bo było w Polsce wielu Bokserów,Zapaśników,Judoków przy ktorych pan miroslaw nawet do piet nie dorasta,Polscy Zapasnicy maja na rozkładzie m.i.n Kerra czy Lindlanda i ci ludzie maja dużo większą wiedzę od niego,więc daj spokój Koksowi(który to robi raczej w celach marketingowych niz żeby komukolwiek ublizyć) a Najman to Najman:-D i daj se spokój z gadkami typu to jego teren:-D

 8. no w tym porownaniu z Wajdą to nie widze analogii-Blade Ty ślepo bronisz Oknińskiego,a nie widzisz,ze po prostu poleciał na kasę.ktoś o takim,faktycznie zasłużonym nazwisku nigdy nie powinien sie rozmieniać na drobne i trenować 'zawodnikow’ typu najman.to na czym Oknińskiemu zawsze zależało,tj promocja wlasnej marki,moze tu bardzo ucierpieć,jesli ludzie zaczna go kojarzyc z pseudo sportowcami.i to co mnie razi-po co w ogole bylo zaczynac ten trash talk i to z pozycji trenera-jesli Okniński ma byc uwazany faktycznie za autorytet w polskim mma,to nie powinien sie obnizac do takiego poziomu-jesli juz poslugujemy sie analogiami,to cos jakby Smuda przed meczem kadry z Chinami powiedział,ze po meczu zaprasza na miskę ryżu.No na pewnym poziomie pewnych rzeczy nie wypada robić.

 9. Poczekajmy do walki, jak Robert przegra to zamieni się z koksa internetu w pośmiewisko internetu. Szczerze jako fan mma nie interesuje mnie jak walka bedzie wyglądać ale zobacze jakim wynikiem sie zakończyła. Dla mnie faworytem jest Najman, mógł się już połapać, że w walce z siłaczem/kulturystą wystarczy wytrzymać pierwszą minutę a potem jest już z górki.

 10. Blade: Boks, Judo, czy Zapasy to nie MMA, wiec nie wiem po co w ogole o tym wspominasz.

  Boks Judo Zapasy Kickboxing –to właśnie MMA czy ty myslisz że pan mirosław miałby jakiekolwiek szanse z Saletą w stójce- to zyczę powodzenia,czy ty myślisz ze on miałby czego szukać na glebie z Nastkiem,czy wyśmiewanym Kubackim,którzy bez większych problemów związali by go na supeł na glebie, to myśl tak dalej:-D, czemu on swego czasu wyzywał do walki Saletę który niema o grapplingu pojęcia a nie np.Kubackiego który by go zamiótł na ziemi bez problemu:-D a już nie wspominam wogóle o Nastku:-D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *