Przemysław Ziemnicki przed King of Kings w Gdańsku

Przemysław Ziemnicki to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników polskiej sceny kickboxingu. Przez niemal 20 lat godnie reprezentował barwy Polski na wielu międzynarodowych turniejach. W swojej karierze zdobył m. in. mistrzostwo świata i Europy oraz wielokrotnie mistrzostwo kraju.

Przemysław przeplatał w ostatnim czasie występy w boksie i kickboxingu. Startował w Mistrzostwach Polski w obydwu tych dyscyplinach jednak zawsze deklarował większe oddanie dyscyplinie dopuszczającej kopnięcia. Jest też bardzo doświadczonym trenerem. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi treningi w sekcji kickboxingu warszawskiej Legii.

Ziemnicki mimo 36 lat nadal prezentuje świetną formę zarówno w kwestii wydolności jak i siły, którą ostatnio znacznie poprawił zwiększając masę ciała. Tak jak inni zawodnicy z Warszawy, których będą mieli Państwo okazję oglądać na gali (Radosław Paczuski i Tomasz Szczepkowski) trenuje obecnie pod okiem Dimitria Kartela w GMTG Warszawa.

Na King of Kings zmierzy się on z mołdawskim zawodnikiem Sergieiem Morar, który przeplata stary w kickboxingu ze startami w formule MMA, w której może pochwalić się rekordem 2-0. Mimo iż nie brał dotąd udziału w większych galach kickboxerskich to o jego klasie może świadczyć fakt, że został wybrany jako zawodnik rezerwowy na galę Legend Fight Show.

Tak utytułowanego i doświadczonego zawodnika jak Przemysław Ziemnicki będą mieli Państwo okazję obejrzeć podczas gali King of Kings w Gdańsku. Odbędzie się ona 17 października w ERGO Arenie. Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów walki na to wydarzenie.

Highlight Przemysława Ziemnickiego z przygotowań do walki:

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *