PROMMAC: Albert Odzimkowski zawalczy w Lublinie

Organizacja PROMMAC przedstawiła pierwszego zawodnika, którego zobaczymy na najbliższej gali PROMMAC: Po prostu walcz!. Albert „Złoty” Odzimkowski zaprezentuje się lubelskiej publiczności 27 czerwca.

 

Gala w Lublinie 27 czerwca, ale nie zamierzamy czekać z ujawnianiem zawodników, których będziecie mogli na niej zobaczyć. Jako pierwszy – jeden z największych prospektów wagi półśredniej w Europie i zawodnik z potencjałem na zawojowanie największej ligi świata – Albert “Złoty” Odzimkowski!

O niepokonanym w zawodowym oktagonie “Złotym” naprawdę głośno zrobiło się w poprzednim roku, gdy w imponującym stylu odprawił przed czasem wszystkich trzech rywali i zwyciężył w turnieju Areny Berserkerów. Ten pokaz talentu sprawił, że Albertem zaczęło interesować się wiele organizacji. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie z nami związał on swoją przyszłość i już w Lublinie będziecie mogli zobaczyć go w klatce po raz kolejny, gdy będzie chciał przedłużyć swoją passę zwycięstw do ośmiu.

Albert to przede wszystkim niesamowity atleta. Swoją siłę i sprawność zawdzięcza w dużej mierze bazie zapaśniczej, ale po kilku latach treningów jest już pełnowymiarowym zawodnikiem MMA. Największą bronią Alberta pozostaje jednak parter. Żaden z jego dotychczasowych oponentów nie był w stanie obronić się przed sprowadzeniami i wytrzymać z Albertem w walce parterowej. Najdłuższa z dotychczasowych walk zawodnika z Radomia trwała niecałe 6 minut. Wszystkie inne kończyły się w pierwszej rundzie po ciosach lub poddaniu. To chyba wystarczająca wizytówka.

Albert Odzimkowski jest pierwszą, ale nie ostatnią wschodzącą gwiazdą polskiego MMA, którą zobaczycie w Lublinie. Spodziewajcie się walk, które poziomem sportowym dorównają temu, co widzieliście na PROMMAC 1 we Wrocławiu!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *