PROMMAC 2 w Częstochowie 15 listopada!

Organizacja PROMMAC po dwóch zorganizowanych przez siebie galach, jednej dużej i drugiej mniejszej wreszcie poinformowała kiedy i gdzie odbędzie się PROMMAC 2.

Gala odbędzie się w Częstochowie w dniu 15 listopada, a pierwszych zawodników poznamy już w ciągu kilku dni. Podobnie jak poprzednie gale, tak i ta będzie transmitowana przez telewizję Polsat Sport.

Możemy już oficjalnie ogłosić, że kolejna gala PROMMAC odbędzie się 15 listopada w Częstochowie i będzie na żywo transmitowana w telewizji Polsat Sport!

Ta informacja czekała na swój wielki moment już od dawna. Teraz już oficjalnie możemy rozgłosić na cała Częstochowę, Ślask, Polskę i Świat! Szykuje się sportowe święto, którego bohaterami w dużej mierze będa gwiazdy polskiego MMA zwiazane z tym regionem. Ogłaszanie karty walk rozpoczniemy w ciagu najbliższych dni, a sprzedaż biletów ruszy na poczatku przyszłego tygodnia. Ceny biletów już od 25 zł, więc absolutnie każdego fana MMA będzie stać na to, by na żywo i z bliska przeżyć całe wydarzenie.

Już teraz odznacie w kalendarzach tę datę – 15 LISTOPADA, HALA SPORTOWA CZĘSTOCHOWA. Nie możecie sobie pozwolić, żeby to przegapić!

Informacja prasowa

One thought on “PROMMAC 2 w Częstochowie 15 listopada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.