Problemy zdrowotne Jessici Eye, Cynthia Calvillo zajmie jej miejsce w walce z Andreą Lee na UFC Fight Night 197

Chris Unger/Zuffa LLC

Zmiany w rozpisce listopadowej gali.

Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała sama zainteresowana, Jessica Eye (15-10 1 NC, 5-9 1 NC w UFC) musiała wycofać się z walki na UFC Fight Night 197 z powodu problemów zdrowotnych.

Byłam przekonana, że mam do czynienia z reakcją alergiczną na rybie jaja, których nie zauważyłam w moim sushi aż było za późno. Ekstremalna alergia na jaja. W czwartkową noc zaczęła się gorączka tak, więc postępowałam zgodnie z zaleceniami odnośnie sytuacji z alergią na jedzenie. Czwartek był trudny, ale obudziłam się w piątek czując się w porządku jednak z otępieniem, które przeważnie jest symptomem po ataku alergii lub narażeniu na kontakt z jedzeniem, na które mam alergię.

Pomimo lepszego samopoczucia symptomy nie ustawały i zawodniczka trafiła do szpitala, to spowodowało, że zdecydowała się skupić na swoim zdrowiu i odpuścić przygotowania do zaplanowanego starcia z Andreą Lee (12-5, 4-3 w UFC).

Miejsce Eye w rozpisce gali zajęła Cynthia Calvillo (9-3-1, 6-3-1 w UFC). Reprezentantka Team Alpha Male powróci do rywalizacji po porażkach poniesionych z rąk Katlyn Chookagian i Jessici Andrade. Wcześniej Amerykanka pokonała m.in. Jessicę Eye oraz Cortney Casey.

Lee w ostatnim występie poddała Antoninę Shevchenko. W ten sposób 32-latka przerwała fatalną passę aż trzech kolejnych porażek.

Gala UFC Fight Night 197 odbędzie się 13 listopada w UFC APEX, w Las Vegas. W walce wieczoru Max Holloway podejmie Yaira Rodrigueza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *