Poznaliśmy zawodników, w których będziemy mogli wcielić się w grze UFC 3

EA Sports/UFC 3

Tylko czterech Polaków dostępnych w grze UFC 3.

Już niedługo swoją premierę będzie miała trzecia odsłona gier z serii UFC. Gra UFC 3, oferować będzie dużo nowości względem swojej poprzedniczki, m.in. rozbudowany tryb kariery oraz większą ilość dostępnych zawodników. Polscy fani mogą poczuć się jednak troszkę rozczarowani, z powodu braku wielu rodowitych zawodników. W najnowszej grze firmy EA Sports zobaczymy tylko czterech naszych reprezentantów, będą to: Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz oraz Krzysztof Jotko. Zabraknie m.in. takich zawodników jak: Marcin Tybura(!), Oskar Piechota czy Marcin Held.

W najnowszej grze będziemy mieli do dyspozycji dziesięć kategorii wagowych: osiem męskich oraz dwie kobiece. Polska premiera odbędzie się 2 lutego. Gra dostępna będzie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poniżej pełna lista zawodników, którymi będziemy mogli spróbować swoich sił w wirtualnym Oktagonie.

 

Kategoria musza

DEMETRIOUS Johnson

RAY Borg

JOSEPH Benavidez

HENRY Cejudo

JOHN Dodson

TIM Elliott

JUSSIER Formiga

JOHN Moraga

BRANDON Moreno

BEN Nguyen

DUSTIN Ortiz

SERGIO Pettis

WILSON Reis

JUSTIN Scoggins

LOUIS Smolka

 

Kategoria kogucia

TJ Dillashaw

IURI Alcantara

THOMAS Almeida

RAPHAEL Assuncao

BRYAN Caraway

DOMINICK Cruz

JOHN Dodson

JOHNNY Eduardo

URIJAH Faber

MITCH Gagnon

CODY Garbrandt

CHRIS Holdsworth

DEMETRIOUS Johnson

BRUCE Lee

JOHN Lineker

MARLON Moraes

JIMMIE Rivera

FRANKIE Saenz

JOE Soto

ALJAMAIN Sterling

EDDIE Wineland

 

Kategoria piórkowa

MAX Holloway

JOSE Aldo

ARNOLD Allen

MAKWAN Amirkhani

RENAN Barao

MIRSAD Bektić

DENNIS Bermudez

ALEX Caceres

RENATO Carneiro

DOOHO Choi

FRANKIE Edgar

DARREN Elkins

URIJAH Faber

CLAY Guida

DANIEL Hooker

TERUTO Ishihara

CHAN SUNG Jung

MYLES Jury

RICARDO Lamas

BRUCE Lee

GRAY Maynard

CONOR McGregor

CHAD Mendes

CHARLES Oliveira

BRIAN Ortega

BJ Penn

YAIR Rodriguez

CHARLES Rosa

JEREMY Stephens

CUB Swanson

 

Kategoria lekka

CONOR McGregor

EDDIE Alvarez

OLIVIER Aubin-Mercier

EDSON Barboza

WILL Brooks

GILBERT Burns

DONALD Cerrone

MICHAEL Chiesa

BENEIL Dariush

MARC Diakiese

NATE Diaz

RAFAEL Dos Anjos

JOE Duffy

EVAN Dunham

FRANKIE Edgar

PAUL Felder

TONY Ferguson

BOBBY Green

CLAY Guida

AL Iaquinta

MICHAEL Johnson

CHAN SUNG Jung

RUSTAM Khabilov

CHAD Laprise

JOE Lauzon

BRUCE Lee

KEVIN Lee

NIK Lentz

JAKE Matthews

YANCY Medeiros

GILBERT Melendez

JIM Miller

SAGE Northcutt

KHABIB Nurmagomedov

ROSS Pearson

BJ Penn

ANTHONY Pettis

DUSTIN Poirier

DIEGO Sanchez

LEONARDO Santos

ABEL Trujillo

JAMES Vick

 

Kategoria półśrednia

TYRON Woodley

OMARI Akhmedov

THIAGO Alves

TOM Breese

MATT Brown

DONALD Cerrone

CARLOS Condit

NATE Diaz

NICK Diaz

RAFAEL Dos Anjos

LEON Edwards

JAKE Ellenberger

MICKEY Gall

KELVIN Gastelum

ROYCE Gracie

JOHNY Hendricks

MATT Hughes

ALAN Jouban

DONG HYUN Kim

PASCAL Krauss

RYAN LaFlare

ROBBIE Lawler

BRUCE Lee

HYUN GYU Lim

HECTOR Lombard

NEIL Magny

DEMIAN Maia

JORGE Masvidal

CONOR McGregor

TIM Means

JORDAN Mein

GUNNAR Nelson

ALEX Oliveira

BJ Penn

SANTIAGO Ponzinibbio

CM Punk

MIKE Pyle

TAREC Saffiedine

BEN Saunders

ERICK Silva

GEORGES St-Pierre

STEPHEN Thompson

KAMARU Usman

 

Kategoria średnia

ROBERT Whittaker

SAM Alvey

VITOR Belfort

MICHAEL Bisping

TIM Boetsch

DEREK Brunson

NICK Diaz

RASHAD Evans

CEZAR Ferreira

KELVIN Gastelum

ROYCE Gracie

URIAH Hall

DAN Henderson

JOHNNY Hendricks

KRZYSZTOF Jotko

DANIEL Kelly

ROBBIE Lawler

THALES Leites

LYOTO Machida

DEMIAN Maia

NATE Marquardt

LUKE Rockhold

YOEL Romero

ANDERSON Silva

JACARE Souza

GEORGES St-Pierre

BRAD Tavares

ELIAS Theodorou

CHRIS Weidman

 

Kategoria półciężka

DANIEL Cormier

COREY Anderson

VITOR Belfort

MICHAEL Bisping

JAN Błachowicz

MISHA Cirkunov

PATRICK Cummins

CB Dollaway

RASHAD Evans

FORREST Griffin

ALEXANDER Gustafsson

DAN Henderson

RAMPAGE Jackson

ANTHONY Johnson

JON Jones

ILIR Latifi

CHUCK Liddell

LYOTO Machida

JIMI Manuwa

MINOTOURO Nogueira

VOLKAN Oezdemir

SHOGUN Rua

OVINCE Saint Preux

ANDERSON Silva

GLOVER Teixeira

GIAN Villante

 

Kategoria ciężka

STIPE Miocic

ANDREI Arlovski

TRAVIS Browne

MARK Coleman

DANIEL Cormier

JUNIOR Dos Santos

TODD Duffee

MARK Hunt

TIM Johnson

DERRICK Lewis

RUSlAN Magomedov

FRANCIS Ngannou

MINOTAURO Nogueira

ALEXEY Oleynik

ALISTAIR Overeem

BEN Rothwell

STEFAN Struve

CAIN Velasquez

ALEXANDER Volkov

FABRICIO Werdum

 

Kategoria słomkowa (kobiety)

ROSE Namajunas

JESSICA Aguilar

ALEXANDRA Albu

JESSICA Andrade

JOANNE Calderwood

CYNTHIA Calvillo

ALEX Chambers

KAILIN Curran

CARLA Esparza

CLAUDIA Gadelha

ALEXA Grasso

FELICE Herrig

ANGELA Hill

JOANNA Jędrzejczyk

KAROLINA Kowalkiewicz

JULIANA Lima

RANDA Markos

MARYNA Moroz

JESSICA Penne

BEC Rawlings

TECIA Torres

PAIGE VanZant

MICHELLE Waterson

 

Kategoria kogucia (kobiety)

AMANDA Nunes

LIZ Carmouche

BETHE Correia

CRIS Cyborg

ALEXIS Davis

GERMAINE de Randamie

ASHLEE Evans-Smith

JESSICA Eye

HOLLY Holm

SARA McMann

LAUREN Murphy

JULIANNA Pena

RAQUEL Pennington

MARION Reneau

RONDA Rousey

VALENTINA Shevchenko

LESLIE Smith

MIESHA Tate

CAT Zingano

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.