Poznaliśmy sędziów walki Floyd Mayweather Jr vs. Conor McGregor

badlefthook.com

Poznaliśmy sędziego ringowego oraz sędziów punktowych, którzy będą odpowiedzialni za prawidłowy przebieg pojedynku pomiędzy Floydem Mayweatherem oraz Conorem McGregorem.

Komisja Sportowa Stanu Nevada (NSAC) wybrała Roberta Byrda na sędziego ringowego. Robert Byrd to bardzo doświadczony sędzia, który był rozjemcą m.in. w takich pojedynkach jak Krzysztof Głowacki vs. Ołeksandr Usyk czy Andre Ward vs. Siergiej Kowaliew. Robert Byrd, który będzie trzecią osobą w ringu, otrzyma wypłatę w wysokości 25 000 dolarów.

Sędziami punktowym będą: Burt Clements, Dave Moretti oraz Guido Cavalleri. Każdy z wymienionych sędziów otrzyma wypłatę w wysokości 20 000 dolarów.

Gala z udziałem Floyda Mayweathera Jr. (49-0 boks) oraz Conora McGregora (21-3 MMA) odbędzie się 26 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas.

One thought on “Poznaliśmy sędziów walki Floyd Mayweather Jr vs. Conor McGregor

  1. Lepiej, żeby to w porę przerwali zanim McGregor będzie miał z mózgu bity kotlet… Wyprztyka się w kilka rund, a potem nastąpi dewastacja jego łba. No chyba, że Mayweather okaże się wyrozumiały i po prostu będzie się bawił albo go znokautuje na szybko na zasadzie. Zresztą McGregor chyba znowu zastosuje metodę: kończ waść, wstydu oszczędź i padnie. A potem do kasy po wypłatę ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *