Poznaliśmy najbliższego rywala Marcina Helda

Najlepszy polski lekki Marcin Held (13-2) poznał już najbliższego rywala z którym zmierzy się w pierwszej fazie turnieju wagi lekkiej Bellator Fighting Championship.

Przeciwnikiem zawodnika Bastionu Tychy będzie urodzony w Dagestanie, a bijący się pod rosyjską flagą Murad Machaev (9-0). Pojedynek ten planowany jest na październik, prawdopodobnie podczas gali numer 77.

Machaev mimo iż jest do tej pory niepokonany, wydaje się być dla Polaka do przejścia. W swoich dziewięciu walkach pokonywał zazwyczaj debiutantów lub zawodników z ujemnymi rekordami. Wywodzący się z zapasów „Chokeman” jest częścią rosyjskiego zaciągu do federacji Bellator jaki ostatnimi czasy mogliśmy obserwować. Kontrakt z BFC podpisał kilkanaście dni temu.

Dla Marcina będzie to już czwarty bój toczony pod szyldem amerykańskiej organizacji. W debiucie nie udało mu się powstrzymać obecnego mistrza dywizji do 70 kg. Michaela Chandlera, za to w kolejnych walkach było już dużo lepiej. 20-latek odprawiał Phillipe Novera i Derricka Kenningtona.

2 thoughts on “Poznaliśmy najbliższego rywala Marcina Helda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *