Powstanie film o Kimbo Slice?

(bloodyelbow.com)

Kevin Connolly, aktor znany z serialu „Ekipa” (Entourage), chce zrobić film o życiu Kimbo Slice.

„Staram się zrobić ten film. Mam już fakty z jego życia, mamy już dobry scenariusz.”

Connolly ma nadzieję, że gwiazda UFC wystąpi osobiście w filmie. Slice był ochroniarzem w firmie pornograficznej w Miami, kiedy zaczął umieszczać swoje bójki uliczne w internecie.

„Kimbo Slice jest znanym celebrytą z YouTube. Był pierwszą osobą, której nazwisko wpisałem w wyszukiwarce YouTube. Jego walka wylądowała w sieci, a on z dnia na dzień stał się sławny.”

Projekt będzie musiał poczekać do końca zdjęć do „Ekipy”, ale Connolly był zaskoczony faktem, że Kimbo toworzył się przed scenarzystą i zaczął opowieść o swoim życiu.”

„To takie osobiste… Siedzisz z osobą, której kompletnie nie znasz i opowiadasz o najgłębszych, najciemniejszych sekretach swojego życia. Myślę, że trochę czasu zajęło mu oswojenie się z tym. Ale świetnie dogadali się ze scenarzystą i jestem bardzo zadowolony ze scenariusza. Wszystko jest gotowe.”

Chcielibyście obejrzeć film o życiu Kimbo? 🙂

11 thoughts on “Powstanie film o Kimbo Slice?

 1. O kim tu kręcić film??? o ulicznym zabijace który dostał wielką szansę,ćwiczył pod okiem najlepszych mistrzów (Bas Rutten)miał total reklamę i lans i nie dał w końcu rady zawalczyć nawet z czołówka MMA i nie wykorzystał szansy i pieniędzy jakie w niego włożono…?!?!? heh

 2. Adolf195: Kevin Connolly

  Adolf195: O kim tu kręcić film??? o ulicznym zabijace który dostał wielką szansę,ćwiczył pod okiem najlepszych mistrzów (Bas Rutten)miałtotal reklamę i lans i nie dał w końcu rady zawalczyć nawet z czołówka MMA i nie wykorzystał szansy i pieniędzy jakie w niego włożono…?!?!? heh

  NAWET z czołówką MMA? No faktycznie powód do wstydu 😉

 3. „NAWET z czołówką MMA? No faktycznie powód do wstydu ;)”

  Masutatsu-Po tych wszystkich chełpliwych zapowiedziach Kimbo i jego obozu to faktycznie śmiech,że w końcu nie dostał nikogo z pierwszej ligi ba nawet nie zawalczył na głównej gali UFC bo się do niej nie dostał i nie zasłużył.Tyle ile włożono w Kimbo kasy,reklamy i lansu to faktycznie moim zdaniem obciach,że leszcz nie dźwignął nawet w ułamku pokładanych w nim finansów i nadziei…i na całe szczęście bo trzeba oddzielić ulicznych chuliganów-gangsterów wyjętych z ulicy od profesjonalnych fighterów sportowców.

 4. Jak ktos pisze ze jest smieciarzem itp, to ma gowno pojecie o zyciu, bo jak ktos jest smieciarzem a zostaje kims to musi miec twardy charakter, inteligencje i silna psychike, latwo komus mowic ze kimbo byl smieciarzem to sam musial sie dobrze urodzic a slowo „walka o jutro” zna tylko z opowiesci, filmow i piosenek. Dla kazdego trzeba miec szacunek

 5. mówcie co chcecie,ale dla mnie Kimbo to zawodnmik z klasa wszystkie swoje pojedynki wygrywa z ogromna klasa i twardoscia,nalezy mu sie ogromny szacunek i jestem pewien że dzieki swoim Potężnym ciosom zajdzie na sam szczyt w boksie o czym swiadcza jego 2 nokauty i to w czasie kilkuhnastu sekund. Własnie to że uczył sie na ulicy charakteryzuje go najbardziej i sposrod tych wszystkich tepych udajacych sportowcow ten jest prawdziwym, a z obrazajacych go komentarzy odrazu widac ze zazdroscicie mu jego sily i osiagniec.Dla mnie jest idolem.Ma swoj styl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *