Powrót Simonidesa [UPDATE]

W związku z problemem dotyczącym powrotu do Polski Rafał Simonides niestety nie zjawi się 19.03.2010r.  w Klubie RING. Powrót Rafała już wkrótce !

Rafał Simonides wraca do kraju by dokończyć rehabilitację!

RS:  Chciałem serdecznie podziękować  wszystkim kibicom i fanom Muaythai,  wszystkim tym , którzy mnie dopingowali i wspierali dobrym słowem!!

Kiedy siedzisz obok swojego rywala i czekasz na następną, waszą walkę, kiedy słyszysz dźwięki egzotycznych melodii, krzyki publiczności, wtedy wiesz , wtedy czujesz że jesteś sam, ale gdy po walce docierają maile, gratulacje i dobre słowo na Internecie, czujesz wsparcie i za to DZIĘKUJĘ I WZAJEMNIE ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

Głównym powodem powrotu jest możliwość dokończenia rehabilitacji. Wystarczy obejrzeć pare ostatnich walk(możliwe dzięki współpracy z fight24 i innymi portalami), by dostrzec, że używałem głownie zdrowej ręki. Sama operacja udała się znakomicie i bark już nie wypada ze stawu, jednak w owym czasie nie przewidziałem że rehabilitacja to też spore koszta. Ponadto na skutek różnych przygód i splotu zdarzeń moja rehabilitacja coraz to bardziej odwlekała się, stąd ciągły problem  z pełną sprawnością ręki. A  moja przerwa od „Ringu” sięgnęła półtora roku. Jak tylko poczułem, że ręka jest już w ”miarę sprawna” wznowiłem treningi poczułem silną wewnętrzną moc, która przyciągała mnie do Azji!

Ponieważ sport Muaythai w Polsce nie jest dotowany przez instytucje rządowe i w zasadzie zawodnik jest skazany na swoją kreatywność, sprzedałem swój sportowy samochód i dzięki współpracy z klubem „Warrior”, życzliwości Roberta Karpińskiego oraz prywatnej pomocy dobrego znajomego mogłem wyjechać do Tajlandii na jakiś czas. Na początku było ciężko, ale jak „chwyciłem wiatr w żagle” to sprawy zaczęły układać się pomyślnie a dzięki paru dobrym gażom i chociażby gratyfikacji pieniężnej od premiera Kambodży zaczęło być nieźle i teraz jestem gotowy by wrócić i dokończyć rehabilitację, tak by w pełni używać obydwu rąk!

Korzystając z okazji chciałbym zaprosić  wszystkich chętnych na „WIECZÓR AZJATYCKI”, zorganizowany przez Klub Ring i sympatyków Muaythai

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *