„Powinieneś pracować nad obroną obaleń” – Henry Cejudo reaguje na trening bokserski Conora McGregora

Henry Cejudo Instagram / Conor McGregor Instagram

W swoim stylu, mistrz wagi koguciej UFC Henry Cejudo dba o interesy swojego przyjaciela Justina Gaethje w kwestii jego potencjalnej walki z byłym podwójnym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej Conorem McGregorem.

Henry Cejudo, który jest medalistą olimpijskim w zapasach, wykorzystał okazję, aby dokopać Conorowi McGregorowi po tym, jak „The Notorious” zaprezentował ostatnio filmik pokazujący jego umiejętności bokserskie.

Podczas gdy boks McGregora wygląda bardzo solidnie, to Cejudo postanowił nawiązać do kwestii obrony obaleni, która według mistrza nie jest najmocniejszą stroną Irlandczyka.

„I w tym właśnie tkwi problem! Conorze McGregor, powinieneś pracować nad swoją obroną obleń, „McTapper”. Justin Gaethje zniszczyłby cię w pierwszej rundzie!”

Podczas swojej niezwykle udanej kariery w MMA, McGregor okazał się być podatny na obalenia, a wszystkie cztery jego porażki w karierze przypadły na poddania w parterze. Cejudo sugeruje, że Gaethje, były zapaśnik Division I All-American, który stał się bardziej znany ze swojej siły nokautu, niż ze sprowadzeń do parteru, byłby kolejnym człowiekiem, który przyprawiłby McGregora o ból głowy w parterze.

Ani Conor McGregor, ani Justin Gaethje nie mają oficjalnie zaplanowanej walki, ale jest ona brana pod uwagę jako jedna z opcji na kolejną walkę dla tych dwóch zawodników. Gaethje od dawna robi wszystko, co tylko może, aby doprowadzić do tego pojedynku. Na nieszczęście dla Amerykanina, bardziej prawdopodobną opcją będzie walka Irlandczyka ze zwycięzcą pojedynku o tytuł wagi lekkiej między mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a Tonym Fergusonem, którzy mają się zmierzyć na gali UFC 249.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *