Power Ranger będzie walczył w MMA

Power Ranger jest gotowy wejść do klatki. Jason David Frank, jedna z gwiazd popularnego w latach 90-tych filmu „Mighty Morphin Power Rangers” jest gotowy na swój debiut w mieszanych sztukach walki już 30 stycznia w Houston.

Jak już wcześniej pisaliśmy decyzja Franka o występie w MMA stała się rzeczywistością.
Zgodnie z tym co powiedział agent i menadżer byłej gwiazdy TV Brian Butler, Frank wystartuje w wadze ciężkiej. Frank bardzo poważnie podchodzi do swojego startu w MMA i chce podjąć odpowiednie kroki aby być pewnym, że jego kariera będzie toczyła się spokojnie na samym początku. We wrześniu kiedy ogłaszał swoje plany dotyczące MMA powiedział:

„Każdy chciałbym pobić Zielonego Power Ranger’a  ale ja nie jestem Kimbo, trenowałem przez bardzo długi czas i chciałem wystartować już wcześniej ale miałem kontuzję. Teraz jednak będę gotowy gdy przyjdzie czas.”

W swojej pierwszej walce, Frank zmierzy się z Jonathan’em Mack’iem, kolejnym początkującym w MMA, który ma na swoim koncie jedną profesjonalną walkę.

13 thoughts on “Power Ranger będzie walczył w MMA

  1. hehe, moj ulubiony ranger 🙂 (zwlaszcza jako bialy warrior) pamietam jak sie oglądało w każdy weekend szwabski rtl 2 (w polsce wtedy jeszcze nikt nie wiedzial co to power rangers)

    no ale żeby aż waga ciężka? gościu był raczej drobnej postury no ale sugerując sie wiki – 100kg przy wzroście 180cm, masakra, musial zdziebko przytyrać na big mackach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.