Potwierdzono walki w turnieju wagi półśredniej na GLORY 19

Ogłoszono dwa pojedynki turnieju wagi półśredniej GLORY 19 w których zobaczymy duże nazwiska w tym byłego mistrza K-1 World MAX.

W jednym pojedynku zobaczymy czołowego zawodnika wagi półśredniej Nieky Holzkena, którzy skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem K-1 World MAX Murthelem Groenhartem. Zawodnicy zawalczą w półfinale turnieju. Murthel przez długi czas nie mógł sobie znaleźć miejsca w jekiejś kategorii wagowej i wielu uważało, że ostatecznie zostanie przy 70 kg. Po porażce z Robinem Van Roosmalenem i Davitem Kiria, Murthel Groenhart  poszedł wyżej, by zmierzyć się z największym rywalem jakim jest Nieky Holzken.

Holzken nie jest z tego zbyt zadowolony i wyraża swoje frustracje z konieczności walki w turnieju z zawodnikiem, którego już wcześniej pokonał. Do tego dochodzi jeszcze kwestia tego, że Holzken początkowo miał walczyć o tytuł z Marciem DeBonte, który doznał kontuzji.

Drugą ogłoszoną walką będzie starcie gwiazdy GLORY 16, Raymonda Danielsa z Brazylijczykiem Jonathanem Oliveira. Oliveira ma dwa zwycięstwa w organizacji GLORY i kolejna walka będzie bardzo ważna.

GLORY 19 odbędzie się 6 lutego w Virginii, a tak przedstawia się aktualna karta walk:

Walka wieczoru
Rico Verhoeven vs. Errol Zimmerman

TBA vs. TBA

Turniej wagi półśredniej
Nieky Holzken vs. Murthel Groenhart
Raymond Daniels vs. Jonathan Oliveira

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *