Potwierdzona walka: Mamed Khalidov vs. … Marcin Mroczek

Zazdrosny o swoją kobietę Marcin Mroczek wyzwie do walki zawodnika MMA, Mameda Khalidova. Powód? Kobieta.

Spokojnie, to nie kolejny chwyt marketingowy KSW aby przyciągnąć publikę na galę, ale scenariusz 942 odcinka „M jak Miłość” 😉 Na stronie Mameda ukazała się informacja, że zawodnik zagra w tym odcinku samego siebie. Serialowa Kinga (Kasia Cichopek), żona Piotra (Marcin Mroczek) będzie przeprowadzać z nim wywiad. Kinga oczywiście wpadnie w oko Mamedowi, zaczną się kwiaty i odwiedziny w domu, więc nie dziwne, że zazdrosny mąż nie wytrzyma. Odcinek będzie wyemitowany 5 listopada.

Chociaż w sumie jak patrzę na rozpiskę KSW 21, to Mamed ciągle nie ma przeciwnika… 😉

Galerię zdjęć z planu odcinka z udziałem Mameda można obejrzeć TUTAJ.

28 thoughts on “Potwierdzona walka: Mamed Khalidov vs. … Marcin Mroczek

 1. Mamed Khalidov dał się kupić już nie zobaczymy tego czysto myślącego i wiernego bogu chłopca z Czeczeni,on już nawet myślał że UFC powinno mu więcej płacić niż Bisingowi daje się oszukiwać przez medialne bagno bezpieka już ma go w kieszeni jeszcze zaraz będzie brał udział w tańcu z gwiazdami i promował unie europejską i przyjaźń Polsko radziecką i naśmiewał się z katastrofy Smoleńskiej publicznie zresztą

 2. Jaka z was banda debili? Po co Mamedowi kasa? Ma jej w cholere. Dostał oferte zagrania epizodu i zrobił to. Nie pasuje wam to? nie oglądajcie. Ja uwazam to jako dobre posunięcie w stronę promowania mma. Może babcie i „inni” oglądający m jak miłość zainteresują się kim jest mamed i co robi na codzień. A nawet jeśli nie to co z tego? Chciał się spróbować jako aktor i zrobił to… koniec

 3. DOKŁADNIE, po co mu to???? Robi sie na celebryte, majewski, wojedzowdzki, m jak miłość, zaraz klan, ojciec mateusz i trudne sprawy na polsacie, żenada po prostu. Jak fan mma wolałbym zeby pozostał w sporcie, a nie odrywał kupony wszedzie.

 4. A po mojemu chłopak trzeźwo myśli , może się pokazać innej publiczności niż dotychczas , promować swoją pasję a przy okazji uświadomić „zwykłym” ludziom czym jest Mma . Do tego pewnie buła wpadnie , a treningów i tak nie zaniedba bardziej (ramadan) . Same plusy , chłop jest po trzydziestce i nie wieżę że się kiedyś weźmie za zarządzanie 😉 Trza myśleć o przyszłości rodziny 🙂 Choć jako zawodowy aktor ma po mojemu marne szanse 🙂

 5. Boraicho masz racje ale co do tego że kariery filmowej nie zrobi to się nie zgodze bo Mamed mógłby zrobić kariere w filmach akcji tak jak Randy Couture i Cung Lee tylko że on grał by w Polskich filmach ale jeśli chodzi o seriale chętnie zobaczył bym Mameda w świecie Według Kiepskich walczącego z Najmanem :} albo Mógłby grać w jkimś serialu sensacyjnym .

 6. Mówiłem WAM już dawno, że Mamed to błazen.On nie jest Polakiem, nie ma polskiego serca.W UFC go nie zobaczymy ale słyszałem , że ma zagrać razem z Rocco Siffredi w filmie. Tytuł filmu ” Rocco & Mamed invades USA”

 7. Nie jest błaznem tylko po prostu podejmuje niewłaściwe decyzje kolega symbolicznie użył słowa błazen nie nawiązuje do jego całej osoby tylko do konkretnych jego zachowań tak samo jak ja używam teraz w stosunku do ciebie określenia „błazen”nie do całej twojej osoby ale do twojego podejścia w stosunku do”autorytetów” gdyby wszyscy byli tacy jak ty to feudalizm lun komunizm byłby do dzisiaj
  np.ktoś w 81 krytykuje Jaruzelskiego a ty mówisz do niego powiedz mu to w twarz farfoclu?Lub 91 pierwszym Tysona za jego głupkowate zachowanie choć szanuje jego umiejętności a ty do niego mówisz powiedz mu to w twarz farfoclu ty idioto jesteś przeciwnikiem wolnego słowa?

 8. No i macie tu swojego Mameda.. Zamiast trenować ostro i rozwalać gości za oceanem, to bawi się w serial. Cóż ja osobiście Mameda naprawdę będę uważał za „świetnego” zawodnika jak zaprezentuje się dobrze za oceanem i skoro jak to gadają „jest jednym z najlepszych” to niech pokona tam tych lepszych w Ameryce.

  Pozdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *