Popek – FIRMA : WYWIAD DLA SFD.PL/FIGHT24.PL!

Witam, udało mi się przeprowadzić wywiad z Popkiem, raperem, oraz fighterem, który walczył 2 razy w Cage Rage – 2 walki wygrał!

Zapraszam do lektury.

FightOrDie : Witam. Jak oceniasz swoją ostatnią walkę w Cage Rage?
Popek: Witam, Moja ostatnia walka poszła po mojej myśli, i mojego trenera.
Chciałem to skończyć w pierwszej rundzie i też tak się stało. Całą walkę chciałem przeprowadzić w stójce, ale jak wiesz w tym sporcie parter jest nieuchroniony. Także drugą walkę wygrałem w parterze. Ogólnie jestem zadowolony, że wygrałem tą walkę tak szybko.

FightOrDie: Kiedy możemy spodziewać się następnych walk z Twoim udziałem?
Popek: Narazie kręce klipy, zajmuję sie promocją płyty „HEAVYWEIGHT” pozatym mam parę kontuzji, które chce wyleczyć. Zaproponowano mi teraz walkę na Wembley za miesiąc, ale musiałem odmówić. Do moich następnych walk chcę być przygotowany jak najlepiej. W każdym bądz razie jak nie na tych, to zobaczycie mnie na innych zawodach.

FightOrDie: Jak wygląda Twój trening MMA połaczony z treningami na siłowni. Bardzo jestem ciekaw jak trenujesz, bo masz bardzo dużo siły.
Popek: Pół roku temu przestałem ćwiczyć na siłowni, i zająłem się tylko MMA. Trochę wyszczuplałem, ale zyskałem na szybkości, i wytrzymałości. Siła mi nie spadła prawie wogóle. Ale wracam spowrotem do treningów siłowych, bo zaczyna mi tego brakować.

FightOrDie: Ostatnio wyczytałem, że Twój kolega/przyjaciel Doktor zawalczy w Cage Rage Contenders, jak oceniasz jego szanse? Trenujecie razem?
Popek: Będzie walczył 14 czerwca, to będzie jego debiut, jego przeciwnikiem będzie także debiutant. Co do Doktora, to chłopak ma warunki, jest wysoki, ma długie ręce i nogi. Jak będzie ciężko trenował i będzie miał ducha do walki, to napewno sobie poradzi.

FightOrDie: Interesujesz się Polską sceną MMA? Jak oceniasz Polskich fighterów, może masz jakichś ulubionych?
Popek: Nie znam żadnych Polskich fighterów, bardziej interesuje mnie UFC. Tam mam paru ulubionych zawodników.

FightOrDie: Czy MMA to Twoje hobby czy może wiążesz z tym jakąś przyszłość?
Popek: Sam nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Narazie o tym nie myślę, poprostu chodzę na treningi, ciężko trenuję, i jak nadchodzi czas mojej walki to poprostu walczę. Najbardziej chyba chodzi tu o dobry rekord w MMA. Chciałbym mieć jak najwięcej udanych momentów. Wydaje mi się, że dlatego to robię.

FightOrDie: Jak długo trenujesz MMA?
Popek: 2 lata w klubie Team Titan. Moim zdaniem najlepszy team w Londynie. 80% wejść do klatki to zwycięstwa.

FightOrDie: Czy chciałbyś zawalczyć na najbardziej prestiżowej gali MMA w Polsce – KSW?
Popek: Najbardziej chciałbym zawalczyć w UFC, ale do tego jeszcze długa droga przedemną. Polska nie jest moim celem. Wolałbym walczyć po całym świecie.

FightOrDie: Kto jest Twoim ulubionym fighterem MMA? Czy czerpiesz z niego przykład?
Popek: Mam paru ulubieńców, ale tak jak i w muzyce, tak w MMA chcę pokazywać swój styl walki. Lubię oglądać innych zawodników jak Tito Ortiz, czy Matt Hughes. Ale nie staram się ich naśladować.

FightOrDie: Co stawiasz na pierwszy planie w życiu? Robienie muzyki, czy MMA?
Popek: Chciałbym to połączyć, czego przykładem jest mój klip graj. Najprawdopodobniej będę fighterem, i raperem. Tylko to ubarwi moje kariery.

FightOrDie: Co chciałbyś powiedzieć młodym fighterom? Może jakieś wskazówki?
Popek: Pamiętajcie najważniejsza jest kondycja, i duch walki. Bez tego nie pokazujcie się na ringu/w klatce. Wszystko można wypracować, tylko trzeba ciężko trenować!

FightOrDie: Wielkie dzięki za wywiad, pozdrawia SCENA MMA i K-1 na sfd.pl oraz portal fight24.pl życzymy sukcesów w MMA oraz w życiu codziennym!
Popek: Dzięki, i również pozdrawiam!

SKOMENTUJ NA FORUM: TUTAJ

5 thoughts on “Popek – FIRMA : WYWIAD DLA SFD.PL/FIGHT24.PL!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *