Popek będzie się przygotowywał do walki na KSW 37 u Marcina Różalskiego

Popek Instagram
Popek Instagram

Paweł „Popek” Rak to bohater nadchodzącej gali KSW 37: Circus of Pain na której w walce wieczoru zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. O powrocie Popka do MMA mówiło się od pewnego czasu podobnie jak o tym, że może on związać się z Federacją KSW.

26 września podczas treningu medialnego przed KSW 36, organizacja potwierdziła pojedynek Popek vs Pudzianowski prezentując obydwu zawodników. Grudniowa walka będzie dla Popka powrotem do rywalizacji po ośmiu latach, co jest bardzo długą przerwą. Pojawiają się więc pytania, czy raper zdoła do tego czasu przygotować się na walkę z Mariuszem Pudzianowskim, który co prawda miał przerwę po ostatniej przegranej walce z Marcinem Różalskim, ale mimo wszystko będącym wciąż w trybie aktywności.

Wiadomo już, że Popek trafił pod skrzydła ostatniego pogromcy Pudziana, Marcina Różalskiego, który będzie mu od teraz pomagał w przygotowaniach do walki. O tej współpracy poinformował na Facebooku sam Różal. Trzeba przyznać, że ci dwaj Panowie dobrali się idealnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *