Pojedynek Yan Xiaonan vs. Carla Esparza w karcie walk majowej gali UFC Fight Night

Potencjalny eliminator do tytułu wagi słomkowej pomiędzy Yan Xiaonan a Carlą Esparza odbędzie się na gali UFC Fight Night w maju.

Była mistrzyni UFC Carla Esparza (17-6 MMA, 8-4 UFC) zmierzy się z Yan Xiaonan (13-1 MMA, 6-0 UFC) na gali UFC Fight Night (192) zaplanowanej na 22 maja o czym poinformowało MMA DNA. Osoby będące źródłem informacji prosiły o anonimowość, ponieważ UFC nie wydało jeszcze oficjalnego komunikatu.

Gala zaplanowana na 22 maja nie ma lokalizacji ani miejsca, a plany transmisji nie zostały jeszcze ujawnione.

Zajmująca #3 miejsce w rankingu Xiaonan jest niepokonana od 12 walk, które stoczyła od września 2010 roku. Chińska zawodniczka jest perfekcyjna w sześciu występach w Oktagonie, z czego najbardziej godne uwagi są jej dwa zwycięstwa nad byłymi pretendentkami do tytułu Claudią Gadelhą i Karoliną Kowalkiewicz.

Esparza, która zdobyła inauguracyjny tytuł UFC w 115 funtach w grudniu 2014 roku, obecnie ma za sobą serię czterech zwycięskich walk. Esparza zajmuje obecnie #4 miejsce w rankingu UFC, po zwycięstwach nad Mariną Rodriguez, Michelle Waterson, Alexą Grasso i Virną Jandiroba.

Ponizej aktualna karta walk gali UFC Fight Night (192):

125 lbs.: David Dvorak vs. Raulian Paiva
145 lbs.: Felicia Spencer vs. Danyelle Wolf
125 lbs.: Denys Bondar vs. Victor Rodriguez
115 lbs.: Yan Xiaonan vs. Carla Esparza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.