Pojedynek kobiet w formule MMA na EFM SHOW! Magdalena Loska vs Kaylee Vos

Kolejne odsłonięcie kart przed publicznością, walka już 9 kwietnia w systemie PPV. Wiele osób czeka na debiut „Kosmicznej Grapplerki”, która zmierzy się z holenderską zapaśniczką Kaylee Vos, która już debiutowała w MMA.

Magdalena Loska (0-0) – Kaylee Vos (1-2)

Magdalena Loska to bardzo utalentowana zawodniczka, która w końcu doczekała się swojego debiutu w MMA. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, jest mistrzynią świata w grapplingu No-Gi. Do Polski z Mistrzostw Świata ju-jitsu wróciła ze złotym i brązowym medalem. Nie bez powodu przyznano jej pseudonim „Kosmiczna Grapplerka”. Na swoim koncie posiada około 20 medali, co świadczy o jej dużych osiągnięciach jak i doświadczeniu w swoim stylu bazowym. Na co dzień związana z warszawskim klubem Gorilla, gdzie szlifuje swoje umiejętności z najlepszymi na świece, tego przykładem są treningi z Joanną Jędrzejczyk pierwszą Polką, która zdobyła pas mistrzowski w UFC. Magdalena wyczekiwała swojej walki w MMA już dłuższy czas. Pierwsze informacje o jej debiucie krążyły w internecie już rok temu, lecz to dopiero na EFM Show zobaczymy „Kosmiczną Grapplerkę” czy równie kosmiczne będzie jej starcie?

Kaylee Vos na co dzień związana z klubem Mike’s Gym, miała już 3 walki w formule MMA na takich galach jak EMC 5 Elite czy Enfusion Live MMA 1. Po jej stylu można spodziewać się prób rzutów zapaśniczych. Poza starciem w zwarciu Kaylee dobrze radzi sobie w stójce. Kaylee mogliśmy obejrzeć we wrześniu 2020 roku gdzie przez jednogłośną decyzję sędziów przegrała pojedynek z Sarą Luzar Smajic.

Obie zawodniczki przygotowują się ciężko do walki, ponieważ mają dużo do zgarnięcia. Magda na pewno chce pokazać się z jak najlepszej strony i zaliczyć udany debiut. Vos z całą pewnością liczy na wyrównanie rekordu. To będzie naprawdę emocjonujący pojedynek płci pięknej.

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:

MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:

AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL „SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF „BIG MAN” WIŚNIEWSKI
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

To jednak nie koniec. Następne nazwiska będą ogłaszane w kolejnych dniach.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

EFM SHOW w każdym domu dzięki PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? 19.99 zł preorder (promocja do dnia 31 marca). Od 1 kwietnia 24.99 zł.

Facebook – Link
Instagram – Link
Twitter – Link
TikTok – Link

Informacja prasow

2 thoughts on “Pojedynek kobiet w formule MMA na EFM SHOW! Magdalena Loska vs Kaylee Vos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *