Pojedynek Edwards vs Chimaev przełożony na inny termin. Starcie Michael Chiesa vs Neil Magny nową walką wieczoru UFC Fight Night 185

Prezydent UFC, Dana White jest zdeterminowana, aby zorganizować dwukrotnie zaplanowaną i dwukrotnie przełożoną walkę między Leonem Edwardsem a Khamzatem Chimaevem w związku z czym przekłada ją na inny termin.

Oczekiwana walka w wadze półśredniej została najpierw zaplanowana na 19 grudnia, ale została odwołana, gdy Edwards uzyskał pozytywny wynik na COVID-19. Następnie została  przełożona na kartę UFC Fight Night 185 zaplanowaną a 20 stycznia, ale tym razem COVID-19 dopadł Chimaeva.

Leon Edwards (18-3 MMA, 10-2 UFC) zapowiedział, że chce pozostać na karcie, która odbędzie się na Yas Island w Abu Zabi, ale White powiedział dziennikarzowi „The Schmo”, że walka z Khamzatem Chimaevem (9-0 MMA, 3-0 UFC) zostanie przesunięta na inną datę, która zostanie ustalona.

„Lekarz powiedział mu, kiedy wrócił na siłownię, że miał problemy z płucami, cokolwiek to było, więc kazali mu wziąć jeszcze trochę wolnego i nie rozpoczynać treningów do początku stycznia”, powiedział White o Chimaevie. „Przełożymy tę walkę na później.”

White powiedział również, że wcześniej zaplanowana walka co-main event, interesujący pojedynek wagi półśredniej pomiędzy Michaelem Chiesa (17-4 MMA, 10-4 UFC) i Neilem Magny (24-7 MMA, 17-6 UFC), będzie nową walką wieczoru gali UFC Fight Island 8. Na razie nie wiadomo, który pojedynek będzie nowym co-main eventem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.