Choroba Alexa

(strefawalk.com)

Oficjalne wyjaśnienie organizatora gali

Dementujemy pogłoski, jakoby Aleksander Emelianenko był nosicielem żółtaczki. Wg ostatnich badań nie ma przeciwwskazań, żeby mistrz mógł dalej walczyć w MMA. Rozwiewa to również obawy sceptyków o występ Aleksandra Emelianenko podczas listopadowej Gali MMA Strefy Walk M&W w Łodzi.

Potwierdzamy zatem, że Alexander Emelianenko będzie jedną z gwiazd wieczoru i to on stoczy walkę wieczoru.

W środku skany wyników badań


6 thoughts on “Choroba Alexa

 1. Ja niestety, ale nie dam spokoju panu Emelianenko. Jak dla mnie owe badania nie są czymś oficjalnym i nie uznaje ich z kilku powodów:

  1. Laboratorio Analisi „Clin 80″ – a cóż to za klinika? Szukałem w internecie i nie znalazłem tego laboratorium. Owszem w innych miastach we Włoszech są te klinki, ale w tym konkretnie nie ma.
  2. Adres e-mail, który jest podany to nie adres przypisany stronie internetowej. Portal Tiscali.it to odpowiedni polskich stron internetowych takich jak Interia.pl lub Wp.pl. Dziwne, bo ja mógłbym równie dobrze podać swój adres e-mail i powiedzieć, że jestem lekarzem np. Lux Med
  3. Stempel i podpis, gdzie to jest? Przepraszam bardzo, ale trenuję MMA, wielokrotnie robiłem badania tego typu i na każdych jest stempel kliniki, stempel lekarza oraz parafka. Tutaj stempel kliniki jest napisany w jakimś programie typu Word, stempla lekarza brakuje, a parafkę… przecież każdy może się 'machnąć” a po zeskanowaniu jest to bardzo wiarygodne.
  4. Żeby było wiarygodne to prosiłbym Szanowną Redakcję o skontaktowanie się z Panem Emelianenko i poproszenie o wysłanie przez niego biletów lotniczych do Włoch i udokumentowanie, że w tym czasie, co robione są badania był tam, bo jak dla mnie to Pan Emelianenko nie był nigdy we Włoszech!

 2. „Redakcja” nie jest tu żadną stroną-tylko przekazujemy info.
  Wiec jesli ktoś ma jakies wątpliwości to niech rozwiewa je we własnym zakresie 😉
  Pozatym czy tak czy tak to wydaje mi sie iż galę bedzie „nadzorował” jakis lekarz ,wiec jesli on uzna te badania……… to pozostanie tylko obejrzec galę ,a jesli nie to możliwe że zażąda jakiś dodatkowych badań w PL już (tak mi sie wydaje)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *