Podsumowanie oraz wyniki pierwszych zawodów „Power Kids”

Za nami pierwsze zawody BJJ „Power Kids” w których brały udział dzieci w wieku 4-15 lat. Za pomysł i realizację odpowiada klub Gracie Barra Łódź, który dołożył wszelkich starań aby te zawody były niezapomniane dla młodych adeptów sportów walki.

Poniżej przedstawiamy wyniki drużynowe oraz podsumowanie zawodów:

Wyniki Power Kids:

1. Miejsce i nagrodę główną w postaci weekendu na jachcie wygrał klub KS.KODOKAN

2. Miejsce przegrywając jednym punktem zajął klub FIGHT CLUB ORZESZE „NIEPOKORNI” i do nich powędruję 100 balonów !!!

3. Miejsce zajął klub BERSERKERS TEAM i do nich powędrują 4 darmowe bilety do JUPI PARKU !!!

Zwycięskie kluby proszę o przesłanie danych na maila [email protected]

GRATULUJEMY !!!!!!

Podsumowanie:

Przyznam się szczerze, te zawody tylko potwierdziły moje przekonanie że dzieciaki to niesamowicie kreatywne postacie, które potrafią wymyślić coś z niczego. W życiu bym sama nie wpadła na to że z balonów można zrobić sztangę, albo traktować je jako węże. Rysunki też zapadną w mojej pamięci na zawsze.

Kochani nie wiem jak wy, ale ja kila razy musiałam się odwracać jak widziałam czasem te płaczące tygryski i lwiątka, bo sama się bardzo wzruszałam tym widokiem. Wiem też że po zawodach wszystkie buzie były już bardzo uśmiechnięte.

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym za stworzenie cudownej atmosfery, gratuluję wszystkim dzieciakom jak i nastolatkom tego, że miały w sobie tyle odwagi by wziąć udział w zawodach i walczyć całym sercem. Dziękuję również za te ciepłe maile i słowa które otrzymałam po zawodach. Sponsorom dziękuję za naprawdę super narody specjalne !!! Portalom zaangażowanym w promocje Power Kids, dzięki wam to wszystko miało ręce i mocno stało na nogach. Ekipie Gracie Barra Łódź i przyjaciołom za ogromną pomoc w organizacji.

Z racji nie wylosowania wszystkich naród postanowiłam porobić kilka konkursów na Facebooku, może teraz się komuś uda. Proszę śledzić oficjalny fanpage Power Kids – https://www.facebook.com/powerkidsbj

Pozdrawiam!
Asia Rogowska
Ps. Sędziowie pozdrawiają

Fight24.pl jako patronat medialny zawodów Power Kids pragnie pogratulować wszystkim zwycięzcom oraz ich rodzinom i opiekunom. Podziękowania oraz gratulacje należą się również organizatorowi czyli klubowi Gracie Barra Łódź oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt. Dzięki Wam udało się stworzyć wspaniałą imprezę w której najmłodsi poznają idee sportowej rywalizacji oraz mogą poznać ten wspaniały sport jednocześnie rozwijając się fizycznie. Mamy nadzieję, że ten projekt będzie dalej kontynuowany i zainspiruje kolejne osoby.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.