Po znakomitym występie na UFC Fight Night 125, Valentina Shevchenko chce zawalczyć o pas wagi muszej

Fot. UFC.com

Była pretendentka do tytułu wagi koguciej UFC, Valentina Shevchenko (15-3) zadebiutowała w dywizji muszej na gali UFC Fight Night 125 pokonując przez debiutantkę UFC Priscilę Cachoeirę po kompletnej dominacji.

„Bullet” rozprawiła się z Cachoeirą w drugiej rundzie duszeniem zza pleców, ale wcześniej robiła z nią co chciała okrutnie ją rozbijając. Teraz uwaga  Shevchenko skupia się na walce  o pas z mistrzynią wagi muszej Nicco Montano o czym powiedziała na konferencji prasowej po gali.

„W tej chwili w moich myślach tylko jedno imię, to Nicco. Nie myślałam o nikim innym. To wystarczająco dużo czasu, myślę, że będzie dobra i gotowa na tę walkę.

Byłam gotowa na walkę o pas jeszcze przed tym pojedynkiem. Zawsze byłam gotowa na walkę o tytuł. Tak, chciałem tego od początku, aby walczyć o pas z Nicco, ale wiedziałem, że była kontuzjowana. Musi mieć trochę czasu na odzyskanie pełni zdrowia. Teraz myślę, że to wystarczająco dużo czasu i uważa, że jesteśmy gotowe to zrobić.

Co do pasa mistrzowskiego, to nie jest moje marzenie, to moja praca. To po prostu rzeczywistość. W pewnym momencie zdobędę ten tytuł.”

Nicco Montano (4-2) została pierwszą mistrzynią UFC w wadze muszej podczas The Ultimate Fighter 26 Finale 1 grudnia ubiegłego roku, który zainaugurował w organizacji dywizję 125 funtów. W walce z Roxanne Modafferi lepsza była Montano, która wygrała przez jednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.