Po wypowiedzi Conora McGregora, Dagestańczyk rzucił w niego butelką

RT Sport

Podczas ubiegłotygodniowego tournée po Ukrainie i Rosji, były podwójny mistrz UFC Conor McGregor ogłosił swój powrót do Oktagonu, ale jednocześnie powiedział kilka niewybrednych komentarzy pod adresem mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedova i jego rodaków z Dagestanu.

Słowa Irlandczyka nie spodobały się jednemu z obecnych na konferencji mężczyzna pochodzący z Dagestanu, który na początku zadał McGregorowi niewygodne pytanie, a następnie jeszcze bardziej sprowokowany przez McGregora jego obraźliwymi wypowiedziami na temat jego rodaków, rzucił w niego butelką z wodą.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej w Moskwie, McGregor powiedział:

„Nie udałbym się do Dagestanu, aby się tam wys*ać, taka jest prawda. W naturze człowieka z Dagestanu jest to, aby uciekać. Każdy wielki Rosjanin wie to o mężczyznach z Dagestanu. Każdy Czeczen wie to o mężczyznach z Dagestanu. Uciekają, a potem się chowają”.

McGregor chciał tymi słowami sprowokować Nurmagomedova, ale wypowiedział się tak o wszystkich osobach pochodzących z Dagestanu.

W piątek, według raportu ESPN, niezidentyfikowany mężczyzna zapytał McGregora o ten komentarz, pytając:

„Pamiętasz, co powiedziałeś wczoraj o ludziach z Dagestanu? Jeśli nienawidzisz Khabiba i jego teamu, dlaczego mówisz złe rzeczy o ludziach?”

McGregor odpowiedział:

„Powiem ci dlaczego. Z powodu braku szacunku, jaki ci ludzie pokazali mi, kiedy byłem w trakcie przygotowań do walki. Sprzedawali przedmioty w sklepie spożywczym z moją twarzą. Sprzedawali…”.

Wtedy mężczyzna przerwał McGregorowi, zadając mu pytanie:

„Mój ojciec, mój brat, uważasz że są tchórzami?”

„Tak. Tak,” – odpowiedział McGregor.

„Dlaczego tchórze? Mój ojciec? Mój brat? Co oni ci zrobili?” – zapytał mężczyzna, zanim rzucił butelką w McGregora, który wykonał unik.

Mężczyzna został szybko chwycony i wyprowadzony przez inne osoby znajdujące się w pokoju.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💥Другой ракурс и небольшое продолжение эпизода , а так же суть диалога в видео : _ 🇷🇺💬Некий гость : «Ты считаешь моего отца и всех наших людей трусами?» 🇮🇪Конор : «Да да.. дальше невнятное что-то» 🇮🇪Перевод слов Конора в продолжении эпизода : 🇮🇪💬Возможно им не следовало продавать курицу в супермаркетах с моим лицом здесь, ну и кто тут курица ? Я вот тут, на пресс-конференции в этой стране.»

Post udostępniony przez REDFURYMMA (@redfurymma_official)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.