Plotki o walce Nate’a Diaza z Tyronem Woodley’em na gali UFC 219

UFC.com

Wczoraj wieczorem pojawiły się doniesienia dotyczące tego, że trwają prace nad zestawieniem pojedynku o tytuł wagi półśredniej na gali UFC 219 między mistrzem Tyronem Woodleyem i Natem Diazem.

Kilka znanych osób ze środowiska MMA, stwierdziło, że już wkrótce Nate Diaz rzuci wyzwanie Tyronowi Woodley’owi na walkę tytułu wagi półśredniej, która miałaby się odbyć w grudniu na gali UFC 219. Sam Woodley sugerował swój powrót do Oktagonu jeszcze w tym roku.

Co ciekawe, zarówno Nate Diaz jak i jego trener Jose Garcia umieścili na Instagramie informacje, które sugerują i wprost mówią o powrocie Diaza do treningów. Diaz wstawił na Instagrama zdjęcie sugerujące powrót do akcji natomiast trener Garcia wprost napisał o powrocie Diaza w najbliższym czasie, ale szybko usunąl ten wpis z Instagrama. Na szczęście to, co raz zostanie rzucone w Internet już z niego nie znika i zachował się zrzut z tego wpisu.

Post udostępniony przez natediaz209 (@natediaz209)

Prezydent UFC Dana White oświadczył, że zwycięzca pojedynku Robbie Lawler vs Rafael dos Anjos zmierzy się o pas z Woodleyem, ale ta dwójka zmierzy się dopiero 16 grudnia na gali UFC on FOX 26.

Tyron Woodley (18-3-1) ostatnią walkę stoczył w lipcu na gali UFC 214 i wygrał z Demianem Maia w trzeciej obronie swojego pasa. Woodley zdobył tytuł wagi półśredniej w lipcu 2016 roku pokonując Robbiego Lawlera, a następnie bronił go dwóch walkach ze Stephenem Thompsonem i później z Demianem Maia.

Nate Diaz (19-11) swoją ostatnią walkę stoczył w sierpniu ubiegłego roku na gali UFC 202 przegrywając z Conorem McGregorem w pojedynku rewanżowym.

4 thoughts on “Plotki o walce Nate’a Diaza z Tyronem Woodley’em na gali UFC 219

  1. to byłaby mega żenada, ale w sumie już nie pierwsza taka sytuacja, Diaz ostatni raz walczył w sierpniu zeszłego roku i przegrał, a teraz ma dostać walkę o pas… Z Nickiem było to samo – dostał lanie od Condita i następną walkę rok później miał o pas z GSP.

  2. Własnie dobra walke dał Diaz z Conditem i moim zdaniem tylko minimalnie przegrał.Ale sprawa tyczy sie młodszego Diaza, który własciwie tylko pokonał Conora raz duszeniem. Tyron to bestia i na Niego trzeba technicznych inteligentnych gości jak Thompson,GSP a nie pieniaczy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *