Plotki o powrocie Donalda Cerrone do kategorii lekkiej po trzech porażkach z rzędu

fightofthenight.com

Donald Cerrone ma za sobą niezbyt dobry okres trzech przegranych walk z rzędu i w związku z tym UFC może rozważyć przeniesienie Cowboy’a z powrotem do kategorii lekkiej.

Cowboy stoczył w miniony weekend pojedynek z Darrenem Till’em na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku. Chociaż Till nie był pretendentem do tytułu i faworytem bukmacherów oraz chyba większości fanów był Cerrone, to Till zaskoczył wszystkich swoim kapitalnym występem podczas którego obił Cerrone i pokonał go przez TKO po ciosach w pierwszej rundzie. Tym zwycięstwem Darren Till powiększył swój nieskazitelny rekord do 16-0-1.

Z kolei Cerrone po czterech wygranych walkach w wadze półśredniej zanotował w ostatnich trzech walkach porażki z Jorge Masvidalem przez TKO, Robbie Lawlerem przez decyzję i Darrenem Till’em również przez TKO. W związku z tym spadkiem skuteczności u Cowboy’a, pojawiła się plotka sugerująca, że UFC rozważa przeniesienie Donalda Cerrone z powrotem do dywizji lekkiej o czym poinformował serwis Middle Easy:

„Po kolejnej porażce w miniony weekend pojawiła się plotka mówiąca o tym, że jeśli Cowboy Cerrone chce kolejnej walki w UFC, to musiałby zejść do wagi 155 funtów. Czasy Cowboy’a w wadze 170 funtów, przynajmniej w UFC, mogą się wkrótce skończyć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.