Plotki o powrocie Brocka Lesnara do UFC

Brock Lesnar był zawodnikiem, który w całej historii UFC generował najwięcej PPV oraz sprzedawał największą liczbę biletów.

Lesnar odszedł z MMA pod koniec 2011 roku po kolejnych porażkach z Cainem Velasquezem i Alistairem Overeem, ale teraz krążą plotki o możliwości powrotu.

W tym tygodniu pojawiły się plotki o tym, że były mistrz wagi ciężkiej UFC będzie obecny na sobotniej gali podczas rewanżu między Andersonem Silvą a Chrisem Weidmanem. Być może Lesnar chce tylko obejrzeć walki na żywo, ale jak to bywa zawsze w takich przypadkach zaczynają krążyć spekulacje co może być prawdziwym powodem obecności Lesnara na gali. Niektórzy uważają, że UFC ma coś w planach i będzie chciało wyciągnąć asa z rękawa.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej przed UFC 168, szef UFC Dana White został zapytany o to, czy UFC ma jakieś plany wobec Brocka Lesnara i czy ponownie zostanie nawiązana współpraca.

„Naprawdę nie wiem”, powiedział White tłumiąc uśmiech, ale z pewnością wyglądało to tak, jakby faktycznie coś wiedział, ale nie chciał powiedzieć.

15 thoughts on “Plotki o powrocie Brocka Lesnara do UFC

  1. Mustela ja tez jako go sympatia nie darze a niech żrą koks mnie to wali:) sam na lato cykl robię mały:) ja tam jestem za dopingiem… Co Pudzian skoksowany a slaby w walce… Ale ludzie lubią olbrzymów:) Ma byc show to moje zdanie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *