Plotka: Problemy osobiste JDS przed UFC 155 związane z żoną

Kiedy Junior Dos Santos próbował wytłumaczyć się z porażki z Cainem Velasquezem na UFC 155 powodami osobistymi, wszyscy myśleli, że po prostu ciężko doświadczył porażki z zawodnikiem, którego sam kiedyś rozbił.

Jednak plotka głosi, że te problemy osobiste JDS to separacja z żoną po 10 latach małżeństwa. Dos Santos na razie nie komentuje tego, aczkolwiek jeśli to prawda – nie ma się co dziwić, że podczas przygotowań do walki głowę miał gdzie indziej, niż na sali treningowej.

24 thoughts on “Plotka: Problemy osobiste JDS przed UFC 155 związane z żoną

  1. Nie wiadomo jak by wyglądała jakby schudła: lekarz- najpierw się przebadać co jest przyczyną tycia, potem dieta, trening i poszedł, pół roku i są efekty. No ludzie, trzeba dbać o siebie. Co wcale nie usprawiedliwia porzucania żony. Pewnie poszło o jakiegoś skoka w boka…

  2. o NIE ! problemy z żoną ! nie wiedziałem, w takim razie domagam się oddania pasa JDS, to zmienia postać całej walki. seriously ? jak ma problemy i sobie z nimi nie radzi to niech zmieni zawód na mniej bolesny.

  3. Dostał teraz i dostanie kolejny raz.takie głupoty to dzieciom mozna wciskac.cain był za mocny dla niego tamtej nocy i nic by nie zdziałał,samymi obaleniami by wypunktował zwyciestwo.no i nie oszukujmy sie ,ale dos santos jak w pierwszych 2 rundach nie znokautuje to w kolejnych nie ma juz tej nokautującej petardy.chciałbym zobaczyc dos santosa jeszcze raz z nelsonem będącym w formie

  4. Ja wiem panowie, że wygląd to nie wszystko… Ale ona to potwór… Przecież taki kozak jak JDS, to taką Celeste czy Ronde to na dzień dobry by mógł mieć:):):) Hehehe nie kumam go:) To, że dostał od CV to idzie mu wybaczyć:P ale żony nie:P Heheh stracił w moich oczach przez tą żonę wiecej niżby przegrał 3 walki z rzędu:) Żarcik:)

  5. Podobno o gustach się nie dyskutuje no ale tutaj się tego nie da przemilczeć sądziłem że taka gwiazda UFC i były mistrz to pewnie kijem się odgania od lasek no cóż życie jest pełne niespodzianek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *