PLMMA telegram czyli co piszczy w trawie

Nie da się ukryć, że PLMMA jest nie tylko drugą siłą w polskim MMA, ale i organizacją, z której można dostać się do UFC. Mirosław Okniński i spółka nie zwalniają tempa i dalej promują zawodników, którzy ciężko na to zapracowali podczas zawodów Amatorskiej Ligi MMA.

Już za tydzień odbędzie się gala PLMMA 32/ Warmia Heroes 2. W walce wieczoru gali organizowanej przez PLMMA i trenerów Arrachionu Olsztyn mistrz Profesjonalnej Ligi w wadze lekkiej, Adrian Zieliński zmierzy się z byłym mistrzem KSW i jednym z czołowych zawodników wagi lekkiej w Europie, Niko Puhakką. Ponadto na gali powróci Paweł Kiełek, Krzysztof Adaszak czy Rafał 'Uszol’ Dąbrowski. Jedną z najciekawszych walk tej gali będzie pojedynek Pawła Brandysa z Oświęcimia, który podejmie rękawicę rzuconą mu przez Sylwestra Borysa z Olsztyna.

Na 17. maja zaplanowano galę PLMMA 33 w Działdowie. W walce wieczoru perspektywiczny Adam Okniński (3-1) tym razem lepiej przygotowany da pokaz umiejętności, których nauczył się w gymie Tristar Montreal, gdzie trenował z Georgesem St. Pierre. Okniński zmierzy się z Wojciechem Balejko (1-1).

Organizacja Mirosława Oknińskiego nie zwalnia tempa i 23. maja, czyli wyjątkowo w piątek, odbędzie się gala PLMMA 34 w Iławie. W swoim rodzinnym mieście w walce wieczoru zawalczy Janusz Dylewski (1-9), który da szansę rewanżu Józefowi Warchołowi (1-2). Obydwaj mieli ponownie stanąć w szranki podczas koszalińskiej gali PLMMA, ale Dylewski nie mógł wystąpić i zastąpił go zawodnik i trener Elitarnych Oborniki Śląskie, Łukasz Borowski. Tym razem wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik i pałający żądzą rewanżu legendarny Karateka i Kickboxer otrzyma swoją szansę. Na PLMMA 34 zaplanowany jest powrót mistrza wagi muszej PLMMA, Ibragima Barkinhoeva.

Dwa tygodnie po PLMMA 34 organizacja Mirosława Oknińskiego zawita do Pinczowa z galą PLMMA 35. Właśnie w tej miejscowości w walce wieczoru jeden z najlepszych zawodników PLMMA, Michał Pasternak (9-0) zmierzy się z Brytyjczykiem, Danem Edwardsem (11-10), zawodnikiem mającym na koncie wiele walk, nie najlepszą ostatnio passę i walki w najlepszych europejskich organizacjach. Będzie to najtrudniejsza walka Pasternaka w karierze, która powinna znacząco przybliżyć go do kontraktu z UFC. Ponadto w Pinczowie zaprezentuje się również Karol Szałowski oraz Łukasz Witos.

Ogłoszono jeszcze galę w Białej Podlaskiej, którą organizuje najsłynniejsza para w polskim MMA, czyli Łukasz Grochowski i Lena Tkhorevska. W walce wieczoru pasa PLMMA w wadze półśredniej ma bronić niepokonany podopieczny Grochowskiego, Paweł Żelazowski (5-0). Mocna ekipa z Białej Podlaskiej obsadzi całą rozpiskę i będzie trudnym wyzwaniem dla przyjezdnych rywali.

By być na bieżąco z Profesjonalną Ligą MMA radzimy śledzić oficjalne konto na Facebooku organizacji Mirosława Oknińśkiego i oglądać Orange Sport, gdzie można zobaczyć gale Profesjonalnej Ligi MMA.

3 thoughts on “PLMMA telegram czyli co piszczy w trawie

  1. Akurat UFC jeśli uzna, że chce promować Pasternaka, to umiejętności będą najmniej ważne, bo mu dobiorą takich rywali. Inni nie chcą, to Pasternaka wezmą. Droga jeszcze daleka, ale cały czas idzie do przodu. Z Jotką przecież też było, że są lepsi, a to Krzychu jest w UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *