PLMMA nawiązało współpracę z TV Puls – pierwsza transmisja gali już 4 marca

 

Wielkie emocje, sportowe widowisko na żywo i gwiazdy polskiego ringu. Kto wygra starcia na pierwszej w tym roku gali Profesjonalnej Ligi MMA? Przekonają się o tym widzowie TV Puls. W sobotę 4 marca od godz. 20:00 TV Puls – jako jedyna telewizja w Polsce – zaprasza na transmisję gali PL MMA, czyli polskich mieszanych sztuk walki. Na ringu zmierzą się m.in. złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki, dla którego będzie to debiut w MMA, oraz znany z reality show „Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała, członek „Nastula & Okniński Team”, obecnie jedna z gwiazd Profesjonalnej Ligi MMA.

PL MMA NA ŻYWO TYLKO W TV PULS!

NA RINGU M.IN. DEBIUTUJĄCY W PL MMA SZYMON KOŁECKI

ORAZ PAWEŁ „TRYBSON” TRYBAŁA

Na ringu w sobotę 4 marca skonfrontują się również m.in.: Marcin Naruszczka, Marian „Golden Boy” Ziółkowski, Mateusz „Juhas” Piskorz, Karol Linowski oraz Matt Horwich.

Sztuki walki MMA stają się w Polsce coraz bardziej popularne. To nie tylko pojedynek na ringu, ale przede wszystkim emocjonujące widowisko. A widz poszukuje w telewizji właśnie wielkich emocji. Mamy wspaniałych polskich zawodników, którzy cieszą się wielką sympatią wśród fanów. Jako trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce proponujemy naszym widzom maksymalną dawkę emocji, tym razem z wielkiego widowiska na żywo – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Cieszymy się, że galę Profesjonalnej Ligi MMA będzie transmitować TV Puls. Telewizja ta oferuje świetną rozrywkę oraz ma ogromny zasięg, dzięki czemu wiemy, że z naszą galą znajdziemy się praktycznie w każdym polskim domu. – powiedział Mirosław Okniński, właściciel PL MMA, który organizuje walki od 2002 roku.

 Mam nadzieję, że widzowie TV Puls pokochają polskie sztuki walki MMA. Poza tym z prezesem TV Puls, Dariuszem Dąbskim, łączy nas sportowy duch – powiedział Paweł Nastula, mistrz olimpijski z Atlanty w 1996 w judo, a od 2005 roku zawodnik MMA.

Gale PL MMA to polskie mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie, organizowane w całym kraju. Podczas każdej z gal, w karcie walk, znajduje się przynajmniej 8 pojedynków. Wartością dodaną każdego widowiska jest rywalizacja czołowego polskiego wojownika z dobrym rywalem z Europy oraz potyczka o pas międzynarodowego mistrza Profesjonalnej Ligi MMA.

PL MMA – transmisja gali:

TV Puls, sobota 4 marca, od godz. 20:00

Informacje na temat szczegółowego harmonogramu walk 4 marca – wkrótce.

Zapis video z konferencji, która oficjalnie potwierdziła zapoczątkowanie współpracy pomiędzy Profesjonalną Ligą MMA a Telewizją Puls. Pierwszą galą transmitowaną na żywo będzie gala PLMMA 72, która odbędzie się 4 marca w Łomiankach.

Informacja prasowa

One thought on “PLMMA nawiązało współpracę z TV Puls – pierwsza transmisja gali już 4 marca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *