Piotr Wawrzyniak drugim zawodnikiem na PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie

Organizacja PROMMAC przedstawiła nazwisko drugiego zawodnika, który wystąpi w Lublinie na pierwszej gali z cyklu mniejszych eventów o nazwie PROMMAC: Po prostu walcz!

Po świętach wracamy do prezentacji kolejnych zawodników, których zobaczycie 27 czerwca w Lublinie. Poznajcie lepiej Piotra Wawrzyniaka – jednego z największych młodych prospektów wagi średniej w Polsce.

Piotr nie jest jeszcze bardzo znanym zawodnikiem, ale naszym zdaniem to tylko kwestia czasu. Wystarczyło przez kilka minut zobaczyć go w akcji, by mieć pewność, że jest to fighter, który 27 czerwca w Lublinie po prostu musi pojawić się w oktagonie. Nie chodzi tylko o skalę jego talentu, ale również o styl walki.

Są zawodnicy, którzy zwyczajnie nie potrafią dać nudnej walki. Do takich zalicza się właśnie Piotrek. Chociaż jest wszechstronny, a jego macierzysty klub to Gameness Poznań, więc klub o tradycjach grapplingowych, to chyba najlepiej odnajduje się w mocnych stójkowych wymianach, w których jeden zawodnik stara się po prostu złamać drugiego. Swoim stylem walki może on nawet przypominać Tomasza Drwala, co chyba wystarczy za rekomendację.

Wkrótce poznacie Piotra dużo lepiej, ale w pełni zaprezentuje się przed Wami 27 czerwca w Lublinie. Po Albercie Odzimkowskim to kolejny powód, dla którego po prostu musicie tam być.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *