Piotr Strus po KSW 29 Reload – „Jestem rozczarowany werdyktem”

Piotr Strus na gali KSW 29 Reload zmierzył się z Jayem Silvą, jednak jak sam przyznaje nie jest zadowolony z werdyktu sędziów, którzy ogłosili większościowy remis. Piotr zdradził także z kim chciałby teraz zawalczyć w najbliższej przyszłości oraz dlaczego zaraz po walce zajął się konsumpcją kanapek, ale o tym dowiecie się oglądając wywiad.

5 thoughts on “Piotr Strus po KSW 29 Reload – „Jestem rozczarowany werdyktem”

  1. Co w klatkę to w klatkę ale co wchodziło to wchodziło moim zdaniem Piotrek wypunktował Silve był aktywniejszy…. a potwierdza się porzekadło, że krzykaczy każdy się boi i takie wrażenie mam, że dali Silvie ten remis żeby nie krzyczał za dużo a i tak był zdziwiony

  2. Silva chodził jak ten głąb z opuszczonymi rękami, zbierał ciosy i robił głupie miny, także kiedy został obalony na glebę i nie mógł sam ani tego obronić ani wstać. Powinien cieszyć michę z remisowego prezentu, który dostał tylko dlatego, że KSW systemem Bellatora wcześniej ustaliło, że po walce, jak już Silva wygra, to Karaoglu wpakuje się do klatki i go wyzwie, a głupio by było rzucać wyzwanie komuś kto właśnie przegrał mówiąc, że „chcę walczyć z najlepszymi”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *